0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
Yarın baslamayi düşünüyorum 27 aylık oğlum hazır olduğunu düşünüyorum bende kendimi toparlayıp başlayacağım 

Gece bez bağlamalı mıyım sizce uyandirmali miyim

Gündüz hangi sıklıkla sormaliyim cişini 

Hem klozet hem normal tuvaletlere ikisine de nasıl alistirabilirim

Bir iki kere denettim oturmayı da hemen kalkıyor bütün tuvaletini yapmıyor ne yapmalıyım 

Baska tavsiyeleri olanlar tecrübeli anneler tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz 

1 cevap

+1 oy
(909 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
1 ay oldu başladık tuvalet eğitimine. İlk 1 hafta zor oldu ama alıştı çok şükür. 

Gece bez bağlamayı bıraktım biz çünkü bez bağlı olunca kafaları karışıyor. Akşam yatmadan 1 saat önce su vermeyi kesiyorum. Çiş yapıp öyle yatıyor. 2 saat sonra kucaklayıp wc götürüyorum. Sabah kuru kalkıyor. Ama ilk zamanlar külot bez taktım onuda külot diye söyledim oğluma, bez demedim. 

Gündüz yarım saatte bir çiş varmı diye sordum. 

Ben lazımlık almıştım onu oyuncak sandı oturmadı. 

Klozet üstüne aparat aldım A101 den. 

Wc alıştırma yapmadan önce kendim ile birlikte wc getirdim artık sende büyüdün kaka çiş buraya yapıcaz dedim. Kaka yapınca alkış yaptım arada yaptık tabi alışkanlık olmasın diye. 
(159 puan) tarafından
Gece altına kaçırma durumunda ne yapıyorsunuz ben alıştırma kilodu aldım fakat ise yaramıyor
(909 puan) tarafından
Canım yatak altına sıvı geçirmez Alez almıştım.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gulchan1-12 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 243 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
2 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.

380,904 soru

11,404,067 cevap

34,942 kullanıcı

...