0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (996 puan) tarafından
Kızlar adetim tam 29 gün gecikti 4 kere test yaptım hepsi negatif hayalet çizgi bile yok en son testi bugün yaptım bugün de şiddetli mide bulantım var böyle olup kan da gebeliği öğrenen var mı hastaneye de gidemiyorum Bi kaç sebepten dolayı 

9 Cevaplar

0 oy
(1,084 puan) tarafından
Whaaattt. Poost yukarııı. 
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
En doğru sonucu kan verir idrar da görünmeyebilir kimi insanın. Sağlık ocağında da baktırabilirsin belirtilerin var gibi duruyor 
0 oy
(4,948 puan) tarafından
Cnm bnm o kdr uzun sürmedi çok özde test yapmadım ama sadece 1 kere yaptım tamamen bişey çıkmadı ⁶ gün geçmişti sonra kan verecem dedim verdim vardı bebek
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Benim 15 gun gecmişti. Hormonelmiş. İlaç kullandım
0 oy
(1,448 puan) tarafından
E nabızdan bak sonuca
0 oy
tarafından
Canım benim öyle olmuştu her test negatifti ama adet olmuyordum ve mide bulantısı baş dönmesi gebelik belirtisi vardı ve doktora gittim ki megersem kist olusmuş ondanmış. Kist de hamilelik belirtisi yapabiliyor Muş. Bence gebelik olsaydı mutlaka idrarda da çıkardı diye düşündüm 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Sağlık ocağında yaptır canım 
0 oy
tarafından
Evet kanda bile çıkmamıştı ama adetim o kadar geçememişti benim adetim geçti test yapmaya başladım negatif sonra tekrar tekrar derken 6. Günü silik çizgi çıktı doktora gittim kanda çıktı ayrıca adetime 1 hafta kalada gittim kanda çıkmadı 
0 oy
tarafından
Benim teslim negatif çıktı hastaneye gittim tomografi çekildim eve geldim tekrar test yaptım pozitif çiktı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
7 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
0 oy
2 cevap 388 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Esrabeyza (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 724 göst.

379,232 soru

11,351,837 cevap

34,822 kullanıcı

...