0 oy
649 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
Kızlar merhaba, evimizde her yer mermer, laminant değil. Kızımı yere koymaya korkuyorum, halının üstüne bir tane silikon yorgan serdim, sizce yine de üşür mü? Tavsiyesi olan var mı? 1 ay kadar hasta oldu 2 haftada zor atlattık, çok korkuyorum hasta olacak diye. Bu arada 9 ay 10 günlük 

6 Cevaplar

0 oy
(101 puan) tarafından
Kızımı 2 aydır pek yere koymuyorum, çekyatın birini açtım ona tahsis ettim istediği gibi oynuyor üstünde fakat emeklemiyor acaba bu yüzden mi? Yani yere bırakmadıgım için olabilir mi? Koltuğa tutunup ayakta durmayı seviyor, ellerinden tutunca tüm odayı turluyor bundan da çok hoşlanıyor ama emekleme çabası hiç yok
(101 puan) tarafından
Hep yanındayım canım, koala gibi bana yapışık olmadan durmaz zaten, tuvalete bile birlikte gidiyoruz inan ki :) Yanında değilken kanepede bırakmam zaten, emeklemiyor ama çok seri yuvarlanıyor, Allah korusun
(12,773 puan) tarafından
İşte Bi an döner vs at yere emeklemeye öğrensin kızımda öyle 7 aylık Ken döndü 8 aylık Bi anda emekleri şimdi 9 aylık  2 dk durmuyo yüz ustu durmayı hiç sevmezdi ama sen arkadan vs destek ver
(101 puan) tarafından
Biz 4 aydır yuvarlanıyoruz, çok erken yuvarlanmaya başladı ben 6-7 aylık emekler demiştim ama öyle bir çabası yok, ben destekliyorum onu, önünde emekliyorum, dizlerini kırıp emekleme pozisyonuna filan getiriyorum ama hemen diriyor bacaklarını, Hep ayakta durmak istiyor bakalım emekleyecek mi :)
(12,773 puan) tarafından
Her çocuk farklı kızım donmuyo derken 7 ayda döndü oda emekleme deidm ama şuan emekliyo
(101 puan) tarafından
Maşallah canım aynen öyle hepsi farklı her anlarının tadı bambaşka ❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ara salon ve mutfak mermer benimde, bi hafta öncesine kadar çoğu yeri acikti çocuğu olmayan aman bu ne her yer hali der ama ben açık bir yer bırakmadım açık kalan küçük yerlere bile ölçüsünü alıp hali kestirip aldım odalar da bile bos yer bırakmadım yolluklar aldim ekstra kizim habire düşüyordu kayiyordu kafasını vuruyordu iki aydır yuruyor ama hala denge sağlayamıyor o yüzden böyle bir çözüm getirdim şimdi sıkıntımız yok dussede düştüğü yerde kalıyor kayıp bir yere çarpmıyor insallahta çarpmaz dusmezde yürüyünce daha zor oluyor soğukta alıyor düşüyor da. Sende bos yer birakma 
(101 puan) tarafından
Benim de odanın 3te 1i açık inan ki, çocuk olmadan iyiydik de şimdi bir çare düşüneceğiz bakalım, henüz yürümüyor ama yürür gibi yakında
0 oy
tarafından
Benim ev laminant ama yerler yinede buz gibi , 2 tane yorgan bir tane pike serdim yinede soğuk. Yükseğe de koyamıyorum , mecburen kombi açık ve kat kat giydiriyorum.
(101 puan) tarafından
Az önce ablamla konuştuk da buzdolabı kartonlarından bulup serin halının altına dedi. Bir de iki halı üst üste serin dedi, annemin halılarından getireceğim sanırım. Ay üşümesinler ya, Büyüdüler artık sabit bir yerde de sıkılıyorlar, mecbur yerlerdeler :/
tarafından
Bende internette bişey gördüm. Halıların altına yerleştiriliyor  , elektrikli battaniye mantığında bir düzenek ama tehlikeli olur mu diye bilemedim. Alttan ısıtma sağlıyor , çok az elektrik harcıyormuş. Alsam mı bilemedim.
(101 puan) tarafından
Güvenli olduğundan emin olsam hiç düşünmem alırım vallahi çok iyi fikir aslında
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Valla benim kızda oylee parke  ama altına 2 kat giydiriyorum ne yapalim gördükçe oturtmuyom
(101 puan) tarafından
Ben de öyle canım alt üst hep 2 kat giydiriyorum ama korkuyorum yine de, seninki emekliyor mu? Benimki yuvarlanıyor bi de, tüm vücut yerde olmuyor :/
(12,773 puan) tarafından
Evet emekliyo tutup heryerde kalkiyo peşimde geziyo
(101 puan) tarafından
Maşallah :) o zaman daha zor vallahi, önümüz de kış hadi hayırlısı
0 oy
(341 puan) tarafından
Benim mutfak salon ve banyoda mermer ben ztn genelde hep bir minder koyarim altina uzandiririm oturturum cünkü benim halilarim yolluk ince o yüzden minder en iyisi
(101 puan) tarafından
Benim halılar kalın canım ama yine de yer soğuk oluyor, eşimle dün konuşmuştuk bu konuyu, sağolsun akşam gelirken 2 tane buzdolabı kolisi getirmiş halının altına koyduk çok fark etti
(341 puan) tarafından
Iyi yaptin cnm :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Yorgan seriosan yere bir sikinti olmaz bnce bide odanin isisini iyi ayarla canim havalar soguyor artik 
(101 puan) tarafından
Aslında burası hava olarak daha iyi canım ama yer soğuk işte. Eşim buzdolabı kolisi getirmiş, halının altına yerleştirdik çok fark etti :)
(5,913 puan) tarafından
Aaa cok iyi yapmissiniz canim :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 101 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde filizzz (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 198 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu