0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
Merhaba güzel anneler iki buçuk ay sonra ikinci doğumumu yapacam ilk doğumumu özel hastanede yapmıştım doktorumdan da memnundum ama doğumum zor geçti.. ikinci doğumda şimdiye kadar epidural (prenses) normal doğum istiyordum ilk doğumdan sonra 40 im çıktığı an hamile kaldım doğumdan çok korkuyorum ama özel hastanelere çok zam gelmiş iki hafta içinde doğum ücretleri aşırı derecede artmış muane ücretleri de öyle eşimin durumu yok o kadarını karşılamada bende mecburen devlette yada araştırmada doğum yapmaya karar verdim İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum sizce hangi hastaneye gitmeliyim çok korkuyorum yada bildiğiniz fiyatı düşük bir özel hastane var mı? Çok korkuyorum...

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay korunmasız ilişkimi yaşamıştın. Yoksa kazayla mi oldu. 40. Gün hamile kalmakta kolay değil yani
(281 puan) tarafından
Adet olmamıştım 40 im çıkınca tek ilişkide hamile kaldım korunmasızdi
tarafından
Tüh ya keşke korunsaydiniz. Valla büyük risk canım. İnsan doğum sonrası hemen o pskilojiyi atlatamiyor. Allah kolaylık versin
(281 puan) tarafından
Saolasın canm Allah razı olsun çok zor gerçekten de
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben Avrasya Hastanesi'ne giderdim ikinci çocuğumun muayenesine gittiğimde doktor sinek avliyordu üstelik ikinci oğlum şuan nerdeyse bir yaşında. Şimdi Allah bilir fiyatlar ne haldedir. Ben ilk doğuma göre bin lira fark ile siyrildim bu işten. 

Benim arkadaş Esenler'debir hastaneye gitmişti adını hatırlamıyorum biraz daha uygundu. Bir de nisa hastanesi var o da uygun
(281 puan) tarafından
Fiyatlar çok yüksekmiş ben 8 buçuk ay önce 2500 doğum yaptım şimdi 5000 diyorlar daha da yukselecekmis muane ücreti de iki hafta da bir artıyor bu şartlarda çok zor
0 oy
(2,135 puan) tarafından
Ben çam ve sakura şehir Hastanesi'nde yapmayı dusunuyorum .

Memnun kalan çok kişi var.
(281 puan) tarafından
Şuan bende orda randevu almaya çalışıyorum aklımda orası var randevu bulamadım daha memnun kalanlar varmış, normal doğum mu sizinki
(2,135 puan) tarafından
Sezeryan olucam canim şuan randevular bayram tatiline denk geldiği için açılmadı.
0 oy
(1,086 puan) tarafından
İstanbuldaysanız Süleymaniye kadın doğum hastanesini öneririm. Ama mutlaka doğumdan önce muayene kaydınız olsun. Bazı devlethastaneleri kaydı yok diye sorun çıkarıyorlar. 
(281 puan) tarafından
Esenyurtta yakın mı pek bilgim yok
(10,444 puan) tarafından
Hahah bende bu hastanede yaptım çok memnundum
0 oy
tarafından
Medipol hastanesi Rumeli Hastanesi bunlar özel ama fiyat uygun 
(281 puan) tarafından
Ne kadar acaba bilginiz var mi
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben dogumumu ozel hastanede yaptim ama basaksehir cam sakura hastanesini cok duydum dogum yapan arkadaşlarımda memnun kaldılar oradan. 
(281 puan) tarafından
Bende çok duyuyorum orayı normal doğumdan çok korkuyorum ordan randevu almaya çalışıyorum
0 oy
tarafından
Hangi hastaneydi kac istediler canim doguma benim hastane esenler medipol 4900dedi ama benim fmf den dolayi buyuk bi hastaneye gitmem gerekiyomus cerrahlar urologlar  ramotoloji uzmanlari falanda olmasi gerekiyomus dogumumda doktorum çam sakuraya git dedi medipol megaya gitsem dedim orasida yetersiz kalabilirmis malesef uzuldumde aslinda seviyodum hastaneyide doktorumuda 
(281 puan) tarafından
Esencanda 5000 diyorlar şimdi ama bütçem yetmiyor 8 ay önce doğum yaptım 2500 tu daha da yukselecekmis
tarafından
Ozaman sey yap ben oyle yapmayi dusunuyorum acile gidip dosyaactir bian once az kalmis doguma son anda almayabilurlermis haberin olsun
(281 puan) tarafından
Randevu almaya çalışıyorum kaç gündür randevu bulamadım canm
0 oy
tarafından
Esenler kadın doğum ve çocuk hastanesi var devlet ora için iyi diyorlar 
tarafından
Gecen atakta oraya gittim acil dogumhanesi resmen tuvalet kokuyodu ilgisiz doktor ve hemsire boyle degildi aslinda sonradan degismis galiba nefret ettimbagira cagira ciktim ordan doktorada dedim nebicim doktorsun diye
tarafından
Hadi ya değişmiş olabilir
0 oy
tarafından
Allah bagıslasın once ısteyerek mı oldu boyle pespeşe? Cunku vucudun ıcın cok zor bırsey hemde emzırıyorsan daha zor, fıyatlar cok srttı 2 sene once 3.500e dogu yaptım 12bın olmus suan 
(281 puan) tarafından
İsteyerek olmadı doğumdan sonra 50. Günde falan ilişkiye girdik adet olmamıştım o yüzden öyle bı ihtimal dusunmuyordum aradan biraz zaman geçtikten sonra baktım belirtiler var ilk bebeğimde olduğu gibi test yaptım pozitifti
(281 puan) tarafından
Çok zor zaten rahim de toparlanmadi çok zor geçiyor hamileliğim kızım da çok yaramaz sürekli ayaktayım
tarafından
Keske korunsaydın canım hem senın ıcın hem ılk cocugun ıcın zor bır surec olucak
0 oy
(10,444 puan) tarafından
Zeytin burnu Süleymaniye kadın doğum da yaptım ben cnm çok memnundum ikisini de orda yaptım 
(281 puan) tarafından
Bana çok uzak orası canm
0 oy
(462 puan) tarafından
Benim doğumuma 1 hafta var ben çam sakuraya gidiyorum çokda memnunum. Eğer yakınsa Kanuni Sultan Süleyman hastaneside çok iyi. Kuzenim orada doğum yaptı tüp bebekle ikizlere hamileydi aniden suyu gelince oraya yetiştirdiler , doktoru kimdi bilmiyorum ma sezaryen olmasına rağmen 7 yıl geçti hala çok met eder dikişleri varla yok arasıydı
(281 puan) tarafından
Sezeryanda Doktorlar bizzat yapıyor ama normal doğum Kanuni de iyi değil diye duydum ebeler çok vicdansız ben ilk kızımda muane için gitmiştim çok acımasız davranıyorlar
(462 puan) tarafından
Ay ben sana 1 hafta var dedim ama doğurdum Çamsakurada :)
(281 puan) tarafından
Ciddi misin canm dün mü doğurdun :)) rabbim yardımcın olsun inşallah Allah bağışlasın nasıl oldu
(462 puan) tarafından
Ay evet normal ilerliyordu ama som anda sezeryana döndü . Olsun çok şükür sağlıklı
0 oy
tarafından
Sehir hastanelerine bakabilirsin. 
(281 puan) tarafından
Öyle düşünüyorum bende

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 308 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 277 göst.
13 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 225 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 390 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu

378,111 soru

11,317,175 cevap

34,763 kullanıcı

...