0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Aramizda bı muhabbet geçiyor gidiyor herkese yalan yanlış anlatıyor gidiyorlar esimede anlatıyorlar yalan yalan eşimde kavga ediyoruz onun yüzünden hep

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kaynanalarin hangisi iyi ki iki üç tane çıkar iyi olan gerisi sanki oğullarının ırzına geçmişiz gibi davranır sanki biz kadınları oğullarının özel isteklerini görsünler diye almış muamelesi yapar Allah hepsini bildiği gibi yapsın 
tarafından
Benim kaynanam da yüzume karşı oğlum karıya kıza gitmesin diye seni aldım benim oğluma hizmet etmek zorundasın dedi bende ben senin oğlunun hizmetçisi değilim onun sadcee hayat arkadaşıyim dedim sen hizmetçilik yapmaya alistigin için beni de kendin gibi görme demiştim bı ay bana kin guttu tabi hala aynı da oğlunu kaybetmemek için susuyor
(1,552 puan) tarafından
Ayy terbiyesize bak, hepsi birbirinden pis çoğunun.. Benimkinin yaptıklarını anlatsam burdan fizana yol olur, arkamdan neler konuşuyor kim bilir.. Ama yüzüme böyle bişey demedi, dese ben de sakin kalamazdım
tarafından
Hepsi aynı b*k zaten hepsi Adnan Oktar'ın kedicikleri gibi aynı surum birbirlerine benziyorlar işte
(1,552 puan) tarafından
:D Kedicikler güzel benzetme
tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Allah'a şükür yok çok anlayışlı düşünceli içinde Allah korkusu olan bir kadındır 
(25 puan) tarafından
Keşke her kaynana öyle olsa fesatlık olmasa içlerinde
0 oy
tarafından
Allaha havale et olur da bir gün sen unutsan da o unutmaz
(25 puan) tarafından
Tabki öyle valahi insan bazen patlama noktasına getiriyor
0 oy
tarafından
Burdaki herkesin kaynanasi sorunlu:)
(25 puan) tarafından
Ne yapyolar acaba ne çare buldular kaynanaya
0 oy
tarafından
Çok şükür hiç bir zaman hiç birşeyimizr karışmaz. Karşılıklı kahve sigara içer muhabbet ederiz hep. Ve hiç bir zaman konuştuğumuz şeyleri kimseye anlatmaz. İki görümcem var onlardan bile duymadım. Orada konuşulan orada kalır der hep. O beni sever kararlarıma saygı duyar. Ben onu severim saygı duyarım. 
(25 puan) tarafından
Aman malslah valla keşke hepsi öyle olsa gidiyor herkese yalan yalan şeyler söylüyor bende doğruyu söyleyince ağlıyor yerlere atıyor kendini sürünüyor yalandan
tarafından
Allah sana kolaylık ve sabır versin canım. Benim babaannem öyleydi. Annemin söylemediği şeyi söyler sonra doğrusunu kanıtlayınca bana yalancı dediniz diye ayılıp bayılırdı. Bayılırkende arkasına bakardı nereye düşsem daha az canım acır diye :) :) şükür uzağa taşındı da annem kurtuldu.
0 oy
(162 puan) tarafından
Bende bitane var
0 oy
(634 puan) tarafından

Çok şükür allahıma anlayışlı  benim kaynanam<3

0 oy
(610 puan) tarafından
Yanı başımda hatta . Önceden gelinleri kınardım insan sevdiği adamın annesine neden öyle davranır diye ama yaşamadan bilinmezmiş onu öğrendim. Bir iş yapacağım zaman onu öyle yapacaksın hep emir verir kendisi bir işe yarasa bari kendini ovmekten başka işe yaramaz 
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Benim ki bir seye karismaz esime de bir sey demez ilk baslarda anne demiyorum diye esime soylemis ama diyemiyorum napim onu da takmadim 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Vardı daha beteri ALLAH rahmet eylemesin dün itibariyle bwnim için öldü evi terkettimde :) çok sevmeyin herkese ederi kadar değer verin
(25 puan) tarafından
Vallahi eşin ortayı bulamadı mı
Dgru diosn oğulları bulunmaz Hint kumaşı sanki onlara göre
(1,021 puan) tarafından
Oğlunu sevse ggam yemiycemde kendinden başka kimseyi sevemez o bi kalbi yok cünkü kayınpeder evi terketti adam seker komasına girip sokakta vefat etti tek damla goz yası dökmedi once evindeki eşyalara saldırdı kuçük kaynım evlendi para takı eşya hiçbirşey vermedi düğüne misafir gibi gitti görüşmüyorlar ben ne ihtiyacı varsa giderdim ama cocuğum oldu işten çıktım takilarımla araba aldım diye deli oldular evde anasının kopyası sinsi bir kaynım var kıskançlıktan yuvama sardılar bende cok yoruldum ilk ve tek yorun kadın görmeye bile gelmiyo ki gelmesede olur artık ya ailesi ya biz bitti daha yüzünü görmek istemiyorum ikisininde arkadaşıma geldim kızımla ya unutacak onları yada davamı açarım yoluma bakarım
0 oy
(228 puan) tarafından
Ah ahhhhhhh hiç sorma ne bişey olur böylelerine ne de bize karışmayan vazgeçerler Allah havale ediyorum hepsini 
(25 puan) tarafından
Valalhi öyle huzur bırakmıyorlar ama artık benim patlama noktama geldi sus sus nereye kadar
0 oy
(79 puan) tarafından
hiç aile içine sokmuycaksın uzak dursun
(25 puan) tarafından
Gelde oğluna anlat.  Bnu bide bana tutturmuş anneme bırak çocuğu çalış
0 oy
tarafından
Anneler sohbet yerine birde Kaynanalar sohbet açsalar ajan gibi gider oraya ne konuşuyorlar okurdum hahahahah gelinler kaynanayı sevmiyor kaynanalar gelinleri 
(25 puan) tarafından
Valla cenelerini tutsalr iki tarafta mutlu olur en iyi kaynanam uzaktaki kaynana
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bnmmki direk dolduruyo senin karinin yaptigini unutmam fln pis
0 oy
(349 puan) tarafından
Var olmaz mi canim her dakika huzursuzluk cikaran bi model de bende var
0 oy
tarafından
Gereksiz bir kaynana var ama allahtan görüşmüyoruz hayatımızda yok 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 242 göst.