0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (609 puan) tarafından
Selam kızlar ben sezeryan olmaya karar verdim suan 35 haftanın içindeyim ultrason göre adete göre 34 haftanın içindeyim 7 temmuzda randevum var ben sezeryan olmak istiyorum desem dr randevu mu veriyor biz mi randevu gününü söylüyoruz 

3 Cevaplar

0 oy
(9,870 puan) tarafından
Doktorda doktora degisiyor valla. Benimki gun vermedi mesela ne zaman agrin olur yada kanaman yada herhangi birsey bekleme hemen gel alicam dedi. Son dakkaya kadar bekliycem dedi yani. 39da kontrole gittim 39+3 de nisanim g3ldi gittim sezeryana aldi
(609 puan) tarafından
Benim çoğu ağrılarım enfeksiyon mantar dan olduğu için anlayamıyorum bazen hatta çoğu zaman  karışıyor korku heyecan stres tansiyon ve şekeri yukseliyor o yüzden sezeryan istedim benim stresim çocuğuma geçiyor sinir falan onun sıkıntı olmasını istemiyorum yavruma ondan yoksa normal doğum taraftarıydım
-Reklam-
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Ilk sezeryanda bir sıkıntin yoksa ağrın sancin vs bekleyebilir haftalarinı doldurman icin direkt 38 hafta icinde günde verebilir 2nci sezeryan zaten mecbur kendisi gün veriyor 
(609 puan) tarafından
Hım anladım canım cok sağol bende enfeksiyon mantar vs olduğu için agrılar sürekli olur karıştırırım çoğu zaman ya normal doğumu beklerken agrıyı karıştırıp çocuğuma zarar veririm diye o endişe var bird e
(2,804 puan) tarafından
Bunu kontrole gittigin zaman doktorunla konussan aynilarıni soyle bakalaim ne diyck
(609 puan) tarafından
Tamam canım anlatıcam insalalh cok tesekkır ederim
0 oy
tarafından
37. Haftada gun verdı, ıstege baglı sezeryan oldum, 39+1 de aldık kızımı
(609 puan) tarafından
Hım anladım canım cok sağol :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 187 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Fatma.nurr. (151 puan) tarafından soruldu
0 oy