0 oy
401 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar Allah izin verirse kapanacm doğumdan sonra şuanda dışarı çıkamıyorum internetten falan kıyafet sipariş vermek istiyorum bilginiz güvenilir siteler var mı Instagram da falan

16 Cevaplar

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Moda selvim sefamerve en guvenilirmi iade degisim rahatlikla yaparsin kapıda odemede var ben birkac yildır magazalardan kiyafet almiyorum artik bu iki siteden alisverir yapiyorum
(283 puan) tarafından
Bende moda selvimi tavsiye ederim daha bugün pişarişim geldi hatta
(326 puan) tarafından
Modaşah tesettür çok güzel şeyler var
(2,803 puan) tarafından
Hic alışveris yaptinmi canim guvenilirmi
(326 puan) tarafından
Evet canım birebir aynısı gelio beden bile yani kafamda sorun olmasın hem de hemen ulaşıyor eline şehire göre en fazla 4 gün içinde kargon elinde
(2,803 puan) tarafından
Bn modaselvim sefamerve alısveris yapiyorum banada degisiklik olur saol canim bnm ❤
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Moda selvim 

Sefamerve 

Modanisa :))

Buralara bakabilirsin 

tarafından
Tamam canım sağolasın
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Moda selvim

Sefa Merve 

Tesettür modaşah 

Moda Merve 

Moda nisa bunlar güvenilir Cnm hayırlı olsn
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(5,916 puan) tarafından
Pazarium en cok alışveriş yaptıgım site. Hiçbir sorun yaşamadım tavsiye ederim
tarafından
Tamam
0 oy
(917 puan) tarafından
Sefamerve,modasena,sultan butik,Modanisa buralardan çok alışveriş yaptim canım burdan alabilirsiniz gayet memnun kaldım bu sitelerden 
tarafından
Tamam canım bakacm
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Rabbim güzel şekilde kapanmayı nasip etsin inşaallah. İmkanınız varsa Onuk giyim var kıyafetleri çok güzel. 

Lamia giyin 

Giza giyim 

Pazarium 

Gizce 

Kamilkeskinbutik

Tesettürisland 

Loccamoda 

Vivam butik
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(4,390 puan) tarafından
darısı başıma:)
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım hayırlı olsun çok sevindim senin adına, Rabbim layığı ile tamamına erdirsin. Ben lcwden alıyorum daha çok çünkü tesettür mağazaları çok pahalı oluyor. Bol pantalon ve tunik giyiyorum onlar da lcwda oluyor. 
tarafından
Teşekkür ederim canım benim:)
0 oy
(548 puan) tarafından
Canım Armine Zühre Kayra ürünleri kaliteli tabi üründen ürüne değişir ama olmazsa değişim vs yaparsn ama yeni kapanacagn için bence gidip al üzerinde gör 
tarafından
Hamileyim ya şimdi gidemiyorum doğumdan sonra hiç gidemem diye çok az zamanım var onun icin
0 oy
(316 puan) tarafından
Bildiğim yok ama seni tebrik ediyorum gerçekten ne kadar güzel karar vermişsin Rabb'im hayırlı mübarek eylesin canım benim..
tarafından
Sağolasın canım benim
0 oy
(57 puan) tarafından
Eminosbutik

Eminelif

Suhneva

Modaselvim

Ürünleri güzel ama ilk ikisinde iade pek kabul etmiyorlar canım hayırlı olsun şimdiden 
tarafından
Sağolasın canım benim
0 oy
tarafından
Tuğba mutioglu var Instagram da ben ferace ve elbise aldım bir kaç tane çok kaliteli.

Moda selvim, Sefa Merve ve moda Nisa buralara bakabilirsin canım.

Senden ricam tesettür ayetlerini oku araştır sonra kapan. Zamanın kapalıları artık süs peşine düşmüş. Pantolonlar boyun boğaz açık şallar. Bacakların gözüktüğü kısa etekler lütfen böyle kapanma tam tesettürle kapan. Kolların bacakların boynun gözükmesin. Şalinin, eşarbının altından saçların gözükmesini, topuz yapma parfüm sıkma (dışarıya çıkarken). Ayeti kerime kaplamış olsun seni ❤️
tarafından
Tamam canım benim çok teşekkür ederim uyardigin icin
tarafından
Rica ederim canım. Rabbim mübarek etsin bu yolda muvaffak etsin inşallah ❤️
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(171 puan) tarafından
Markaâlâ 

Sefamerve 

Tesettürisland 

Modanisa 

Modamutlu 

Arada LC.. DeFacto  oluyor 

Bayramada modasahra var ordan risk alıp ilk kez sipariş edicem ürünleri güzel duruyor bakalım yedekte ayarlamadim
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Rabbim utandırmasın canım. Nasıl mutlu oldum inanamazsın. İnsan tanımadığı birine de bu kadar sevinebiliyormuş. Allah razı olsun. Canım öncelikle ufak ufak tunik pantolon giymeye başla. Sonra sadece başını kapatırsın. İki üç şal al modanisa dan modamerveden. Hatta şallara trendyol dan bak yorumları okuyarak al rahat yapılanlardan. Az kıyafetle başla zamanla tarzın oturur. ❤️☺️
tarafından
Ayy canım benim teşekkür ederim ♥️
0 oy
(566 puan) tarafından
Moda selvim ve ahlemden çok iyi 
0 oy
(732 puan) tarafından
Valla benim hiç kıyafetim yoktu bir anda kapandım 
tarafından
Aynen canım benimde yok herşey oluyor zamanla

İlgili sorular

0 oy