0 oy
929 göst.
Diğer kategorisinde (522 puan) tarafından
Asker eşim ayrıyız 18 yaşında kaynım var gelip bizle yasicakmis özel çocuk zekasal problemi annesi babası olmasa tamam gece gece bunun için tartıştı benle ağlattı hiç değerim yok demekki zaten senin eline vermem diyor birde nankör 

18 Cevaplar

+3 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm yazcam beni belki linç yaparlar ama sorun değil 

Özel çocuk bakmak zor heleki yaşı ilerledikçe akli dengesi daha da gidiyor bu sana tecavüze kadar gidiyor yolu bak benim eşimde aske gitti iki yıldır yok ve o size gelse esin gitse senin başına neler gelir Allah bilir 

Yaşanmış bir olay anlatacam kuzenimin kayni dediğin gibi kafadan engelli ve yıllarca annesine tecavüz etmiş kuzenim evlendi kocası başına getircekti ve biz dayilarim herkez ayaklandik o gelirse kızımızı alırız bosanin dedik ve hastaneye götürdüler kuzenimin başına kalmış olsaydı onada tecavüz edecekti kullancakti hep onu kocasida göz yumcakti olanlara büyük ihtimalle 

Sana demem o ki gelirse başına derhal boşan ve ailene sığın heleki kız evladın varsa düşünme bile eşini sevgini yoksa olcaklari Allah korusun canm 
(3,419 puan) tarafından
Cinsellik tavan yapıyor bunlarda canm Rabbim hiçbir anne babaya yaşatmasın evlat acısı ama inan bakım çok zor heleki o yaşlarda ilerledikçe daha da zor belliki annesine babasına karşı yanlış biseyler oldu başlarından atacaklar ve bu arkadaş kabul ettiği gün hayatının bittiği gün olacak gördüm inan ben bole özel cicuklari görünce çok korkuyorum bide sarılır bırakmaz felan die
(917 puan) tarafından
Evet doğru,bizim mahallede de 17-18 yaşlarında zihinsel engelli komşunun oğlu vardı,mahallede ki kızları yakalayıp öpmeye çalışıyordu,çocuğu kim görse kaçıyordu,belliki anası babası başından atmak istiyor.ama arkadaşın kocasida tuhaf nasıl kabul ediyor
tarafından
Hanı sabah gıdıp aksam evıne gelse yanı adam aylarca yok suan bu konuyu konusurken bıle kızın yanında yok nasıl teklıf edebılıyoe delı mı nedır ya
(800 puan) tarafından
Yorumu okudum kesinlikle katılıyorum
Kız erkek fark etmez  çocuğun varza asla böyle bişi kabul etme
Malesef devir çok kötü.
Ne olacağını bilemeyiz.
Zihinsel engelli olduğu için ne yahacağını da bilemezsin
Her şey olasilir taciz yada allah korusun zarar verme gibi durumlar
Eşinle net bi dilde konuş ısrar ederse aileni devreye sok
(564 puan) tarafından
Annesine mi iğreniyorum böyle olaylardan rabbim böyle şerlerden bizi ve evlatlarımızı korusun inşallah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Neden sizle yaşayacak ? Devamlı mi ?
(522 puan) tarafından
Devamlı değişiklik olurmus
tarafından
O çocuğun bakımı nasıl olacak peki erkek bide ve zeka seviyesi geriymis. Ya sorumluluğu ne olacak ?
Allah korusun ya anasi babası nasıl gönderiyor devamlı diye
(522 puan) tarafından
Eşimin *** yemesi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bakma sende canim tamam deme 
(522 puan) tarafından
Demedim zaten kavga etti benle geberdi yatmaya gitii
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Meslegımı asker  eger oyleyse zaten ewde durmuyor cocuk senle olcak o yok dogrumu anladım 
(522 puan) tarafından
Doğru değil tabiki gelde hayvana anlat iste
(7,945 puan) tarafından
Bende öyle anladım
(9,247 puan) tarafından
Biz dogru anladık dimi eşinin meslegi asker
0 oy
(1,316 puan) tarafından
18 yaşında özel cacouk diyorsun sana saldirsa bagirsa kavga etse kim tutacakmis birde asker bir gider bir ay gelmez sen niye bakacakmisim kalsın anasının babasının yanında onudami götürecek mis operasyona tövbe tövbe insan eti ağırdır kabul etme yeri geliyor çocuklarımıza zor dayanıyordu yani
(522 puan) tarafından
Kabul etmedim kavga etti benle
(1,316 puan) tarafından
Etsin sende ben bakmam de kabul etme kesinlikle
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Kabul etme kız o gidecek kayninla sen tek kalacan olmaz ki öyle.

Kocan evde olunca gelsin bir iki saat o olur bak
0 oy
tarafından
Özel çocuk annesi olmadan neden sende kalıyor ne kadar saçma 
0 oy
tarafından
O sorumluluk alinirmi ya bişey olsa seni suclarlar 
0 oy
(548 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah Eşinin kafasında var belli
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bence o çocuk değil eşin gerzekmis... Annesi babası yaşamıyor mu neden sana geliyor 
0 oy
(307 puan) tarafından
Eşin mesaiye gidince tuvalet e falan nasıl gidck yemegi ni nasıl yedircksin o zaman bakım parasını da sana versinler 
0 oy
tarafından
Eşini geçtim şuanda annesi nasl bu duruma tamam demiş kalması için ?
(522 puan) tarafından
Annesinin haberi yokki eşim kendi kendine söylüyor huzur bozuyir
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim senin cocuklarin hatta yasadigin cevre icin bile tehlike cok buyuk sıkintilar dogurabilir ilerde sana ciddi bir sekilde tepki koy ailen yaninda duruyorsa onlarda cok sert sekilde karsi ciksin hayati bi mesele bu 
0 oy
(7,597 puan) tarafından
Sen o aileye gelin geldin özel çocuklarına bakıcı gelmedin şunlardaki uyanıklığa bak sen sakın kabul etme çocuğun varmı bilmiyorum onun için de tehlikeli Allah korusun.
0 oy
(48,668 puan) tarafından
insan normal çocuğuna yeri geliyo zor bakiyo kocaman delikanlı büyük insana nasil bakicaksin 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Anne babası nasıl gönderir ya nasıl bi zihniyet bu özel çocuk bide sen onun annesi degilsin ki gözünü ayırmayasın hepsi rahatlıktan vallahi o şeylerini tutsunlar bakamıyor lar sa sinirlendim gece gece yazık ya başına bişey gelse sorumlu sensin bil yani 
0 oy
tarafından
Eşin kendince duygusal yaklaşmış olaya ama nereden bakarsan bak mantıksız. Kabul etme.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 370 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 185 göst.
0 oy
2 cevap 161 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 385 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu