0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu aralar çok sinirliyim herseye ofkuyorum icimden bise ypmi gelmiyor iki kizim var biri 2 bucuk. Yas digeri 9 aylik hicbiseye yetisemiyorum gecceye kdr ayaktayim is bitmiyor surekli bagirip cagiriyorum esimde bu durumdan rahatsiz napabilirin elimde degl:/

12 Cevaplar

0 oy
(17,787 puan) tarafından
Bi kaç gün sal işleri dinlen toparlan kuzum bi papatya çayı iç iyi gelir 
tarafından
Ah aysom ahhh
(17,787 puan) tarafından
Canım benim nasıl oldun iyimisin nasıl hissediyosun?
tarafından
Vala bugun biraz. Daha iyiyim disari cktm hava aldm askom
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Bazen oluyor ya tukenmislik sendromu sanirim bende aileme gidip gelcek mesafede olsam gun icinde diyorum bazen bende oyle oluyorum gergin huysuz normal yani 2 cocuk surekki bir seyler tiplama arzusu normal robot degilizki:angel:

tarafından
Vala cok yorgunumm
(13,821 puan) tarafından
Vallahi al benden de okdr kucugum basladi dislere hic durmuyor kucakta gezince susuyor sakin gunlerinin acisini cikarmaya basladi
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Cocuklari parka cikar aksama kadar parkta durun boselver yapma is orda oynarlar en azinda digeri bebek arabasinda durup izliyorsa  git bence
tarafından
Durmazlar kizim cok harektli cnm
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Bende de öfke sorunu var ya durduk yere sinirlenip çevremdeki herkesi kırıyorum tahammulsuzum herşeye karşı nasıl geçecek bilmiyorum:(
tarafından
Banada oluyir en cok esime. Karsi:))
0 oy
(9,604 puan) tarafından
İşten güçten değil bence eşinin ilgisine yada yardımına ihtiyacın var bence ben genelde eşimden yana ilgiisiz kaldığımda çok morlaim boxuluyor hiç iş yapasım çocupumla liglienesşm gelmiyor 
tarafından
Ya oyle biri degl ilgili ama ben cok bunaldm bu ara
0 oy
(935 puan) tarafından
Psikiyatri uzmanına görün canm ben şuan senin dediğin gibi bir dönemi o şekilde atlattm çk sükr 5 yaşnda 2 yaşnda 8 aylk çocuklarm ve her şey bana bakıyor artk bitmiştm çk sükr şimdi iyiym
tarafından
Oraya bulasmiyauim:)))
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Az önce ki postumla yakın yaşadıkların. 
tarafından
Oykemi canim
0 oy
(573 puan) tarafından
Günlerdir böyleyim eşime bağırmak dışında ne evi topladım ne başka bişey en son bugün canım iş yapmak istedi kalktım yaptım sana diyebileceğim şey ben bunu yapmalıyım demeyi bırak biraz dağınık kalsın hiç bişey olmuyo otur bebeklerle ilgilen sadece süpürme silme bir kaç gün dağınıklıktan bişey olmaz dışarı çık dolaşın güzelce 
tarafından
Canm gece yapiyom sabaha ayni oluyor evdir isdir yemektor cocuklarin bakimi bunaliyorm
0 oy
tarafından
Ah güzelim senin iki tane beben mi vardı ben bugün birtaaeyle krize girdim yapma dediğim şeyi ısrarla yapiyor
tarafından
Evet asko iki yas var aralarnda cok yoruluyom
0 oy
(3,767 puan) tarafından
İnsanlık halı olabilir  Kendini bu kadar sorgulama sorumluluk artinca böyle olması normal 
tarafından
Ne bilim canim yorgunum
0 oy
(245 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah bunlar güzel yorgunluklar bence:-)
tarafından
Amin amin evet ama yorucu cok

İlgili bir soru bulunamadı

380,032 soru

11,375,959 cevap

34,862 kullanıcı

...