0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Ufff kızlar ya merdivenden inerken biands ayağımı burktum kucağımda küçük çocuğum vardı hatta kafasını vuruyorum neredeyse duvara;( basamıyorum düz bi şekilde anca yam yan basıyorum o ayağıma. Buz koydum ettim ama aynı inşallah geçer yaaa dua edin ya nolur liril çatlak olmasın.  Çünkü tekim 3 çocukla nereye gidim, bakan yok. Annem var o da ablam geldi diye hiç ses etmiyor Allah yardımcın olsun diyor ne diyimki... Amin Allah yardımcım olsun. Şuan mecbur oğlanı uyutuyirum ayağımda canım gidiyor:*( lütfen dua edin bana inconme olsun birkaç güne geçsin inşallah... Allah im güç ver kimseye muhtaç etme diyorum. :(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ayy rabbim hiç kimseyi kimseye muhtaç etmesin çok üzüldüm bişey yoktur inşallah bı doktora git istersen canım rabbim şifa versin geçmiş olsun 
tarafından
Amin canım sagolasin. Ya nasıl gidiyor kuzum üç çocukla eşim yok maalesef ol olsa zaten bi dakka durdurmaz beni..:( okadar bunaldım ki oturdum çocuk gibi ağladım sinirimden. Ne zaman bitecek Allah im dedim yalnızlıktan bıktım artık..
tarafından
Eşin nerde canım bazı anneler ne kadar rahat ya insan koşa koşa gelir komşun olsam ben bile gelirim ya
tarafından
Sağol canm ya normalde iyidir annem ama nebilim kuzum böyle şeylerde nana gelince illaki benim dememi bekler yani nebilim. Bak basamıyorum falan dedim ama daha ne diyimki...

Eşim de canim bu sene pamuk ekecek  inşallah ev alacağız ailesi yaocaz yapcaz dedi aha8 sene oldu . Ben yabancıyım diye yapmak istemiyorlar benden sonra evlenen kaynima saray gibi evini yaptılar altın taktılar vs... ben onların amca kızı falan değilim ya o yüzden istemediler zaten... eşim de en son tak etti dedi bana tarlayı verin ben ekip evimi yaparım yada alırım kavga dövüş verdiler şimdi ekti çok şükür işte onun çabasını falan yapmaya gidiyor geliyor arada. Azcık sabır Allah büyük diyorum bu günlerde geçecek ama bazen tak etmiyor değil..
tarafından
Eşinde sizin için uğraşıyor canım anladım geçer elbet canım rabbim yardımcın olsun eşin hakkını savunmuş Allah'tan geçecek elbet güzel günler gelecek
tarafından
İnşallah canm inşallah. Her sıkıntıdan sonra bi kolaylık var elbet. Allah herkesin yardımcısı olsun. ❣❣
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde öyle oldu tam 1 hafta süründüm sonra et bagladim geçti et sar canım 
tarafından
Normal et mi kuzum nasıl bağlıyorsun.
tarafından
Evet canım normal az az dövüp bağladım
0 oy
(245 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah tez vakitte iyilesmen dileğiyle canım kardeşim Allah seni kimseye muhtaç etmesin yavrularının başından eksik etmesin
tarafından
Amin kuzum amin güzel dileklerin için Allah razı olsun. Amin canm cumlemizi Rabbım evlatlarımızın yüzü suyu hürmetine onlara bakabilmek için güç kuvvet versin.
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun çiçeğim. Eski kırık çıkıkçılar zeytini çekirdeği ile birlikte ezip bereli olan bölgeye saraylarda sen de bir dene istersen ağrısını alır canım ama 24 saat sarılı kalsın ve basmamaya çalış olur mu
tarafından
Sağol canım benim . Siyah zeytin mi yeşil mi..

Ah canım Ah basmamak  imkansız ya. Bıkıyor musun 6 yaşındaki kızım anne biseynist8yir musun diyip duruyor  kuzum benim içleri gitti. Üç yaşındaki desen yürürken geliyor benden tut anne diyor kıyamam ya onları gördükçe daha çok içim sızlıyor. Allah im diyorum sen hiçbir evladı annesiz koyma. Buna bukadar yaniyorlarsa annesi olmayanlar napiyor kimbilir
0 oy
(2,571 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canim
tarafından
Sağol canım benim Allah raziolsun
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah şifa versin 
tarafından
Amin canım ya insallh
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Canım kırık olsa anlarsın bence damar damar üstüne gelmişdir çok ağrır o bilirim sabunlu suyla masaj yapıyorum rahatlatıyo 
tarafından
Rahmetli nenem yapardı öyle sabunlu suyla  bi deneyeyim birazdan kalkıp kuzum sagolasin
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Vaaayy guzuuuummm kıyamam lan üstüne basma diyecemde nasıl basmican =/ ağrı kesici krem flaan yokmu surde sar ayağını 
tarafından
Ayşem hiç sorma yaaa .olacak ya işte.. damda oturdum dedimki gidim Muhammedin altını degistirim gelirken de makarna getirim. Çıktım makarnayı unutmuşum tekrar indim inerken son basamakta oldu yaaa ... bide cocuk k8cagimdaydi kafası çarpıyordu duvara neredeyse..  hiç sorma bacım nasıl basmim. Eşim diyor anneni ariyim gelsin dedim deme biliyor zaten gelmek isterse bakalım napcak .. hiç gelecek gibi de değil ablam orda ... Allah kimseye muhtaç etmesin tek isteğim  inşallah kırık mirik değildir Ayşem ya

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 579 göst.
16 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Antikor (69 puan) tarafından soruldu
+5 oy
9 cevap 96 göst.
+1 oy
1 cevap 50 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (170 puan) tarafından soruldu