0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından
İlk çocuğumda bazı sıkıntılarından dolayı emzirememistim. Bu çocuğumda aceba emzirebilir miyim inşallah bı sıkıntı olmazsa. Göğüs ucum yok denecek kadar az. Ancak elimle dokunur çeker isen çıkar. Öyle olup emzirebilen var mı?? Merak ediyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla benim hiç yok dümdüz :)) 17 ay emzirdim canm ama 37 gün tutması için gece gündüz çaba verdim başardım kahverengi olan yeri kavlasin 
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim, inşallah bu sefer istediğim gibi olur her şey ☺️
(3,419 puan) tarafından
İnsAllah canm ama pes etme
-Reklam-
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Benim de teki öyleydi o ğöğsümü başlarda silikon uçla emzirdim sonra zamanla çıktı normak emzirdim. 
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ☺️
0 oy
(446 puan) tarafından
Benim yok denecek kadar küçüktü 7 ay once dogum yaptim cocuk ememiyordu. Sonra ablam sagolsun silikon göğüs ucu al dedi aldim onunla emdi 1 ay sinra ara sora cikartip oyle emdirdim. Suan kendisi emiyor ablam 9 ay o sekilde emzirdim dedi. Yani benimki 1 ay sonunda cıktı
(5,323 puan) tarafından
İnşallah bende bu duyguyu tadarım icimde ukte kaldi
(446 puan) tarafından
Sende hemen silikon uc al ne olur ne olmaz diye yanina ben dedim bununlada emmez valla emdi cok mutlu oldum 8 aylik olacak emziriyorum meme reddi yasatmadi bana
(5,323 puan) tarafından
Silikon ucum vardı canım. Kızımda yarık damak ve çene geriliği vardı bu yüzden ememedi. İnşallah bu sefer hiçbir sıkıntı ile karşılaşmam da gönlüme göre olur bu duyguları da tadarim
0 oy
tarafından
Bak cnm doğumdan hemen çıkınca şırınga ile çek günde bı kaç kere bebeğim kavrayana kadar ben ilk gün yaptım benimkide yok hibi sonra bebeğim çok şükür sıkıntısız aldi
(5,323 puan) tarafından
İnşallah bu sefer gönlümce olur ya yaparım her şeyi ☺️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 75 göst.
0 oy
4 cevap 130 göst.
9 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu
0 oy