0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,768 puan) tarafından
Kızlar kızım 1,5 haftadır iştahsızdı emmiyor sağıp veriyorum süt ve ek gıda ilerliyoduk bir buçuk haftadır iştahsızdı 3 gündür sadece ateş var ama oğlum (3 yaş) da da ateş var kızımın 38,5 a kdr çıktı oğlumda 39,5 doktora gittik ( acile ) sadece idrar aldı bişey yk gribal enfeksiyondur dedi ama grip hiç bişey yk tek ateşleri vr kızım 3 gündür ne ek gıda ne süt bişi içmiyor 60 cc süt zor veriyorum aç duruyor resmen ağzını kitliyor açmıyor açsada biberonu ağzında bekletiyor emmiyor yarın kendi doktorumuza gidicez izindeydi ama çıldırdam artık bu çocuk neden aç durur ve tek başına ateş neden olur

3 Cevaplar

0 oy
(1,257 puan) tarafından
Benim kızda öyle olmuştu ama üç günde topladı kendini hiç bişey yemedi üç gün su ve zorla iki üç lokma aç yaşadı üç günü yani Sadece ateş vardı 5 yaşında 
(7,768 puan) tarafından
Allahalla neden peki canım çok ilginç yaa bnm çocuklar ikisi birden ateşlendi aynı gece başka belirti yk kızım ztn zayıf bi bebek şimdi Zır aç duruyo :(
(1,257 puan) tarafından
Ah bi bilsem tahlilde bişey çıkmadı çok şükür iki hafta önce falandı ama bı daha olmadı benim kızda çok zayıf inan normalde de yemez hasta olunca hiccc mümkünü yok yemez .. geçmiş olsn canım size
(7,768 puan) tarafından
Yavrum bnm yaa sizede geçmiş olsn canım ömürden ömür gidiyo resmen sizin ateş kaç gün sürdü max kaç dereceye kdr çıktı
-Reklam-
0 oy
(917 puan) tarafından
Dr götür hasta olduğu için iştahsız olması normal beliki enfeksiyon geçiriyorlar Dr ilaç verdi mi canım bazen bu ateş antibiyotiksiz geçmiyor 
(7,768 puan) tarafından
Antibiyotik verdi ama ikisininde yüzünü şişirdi bir kez verişte üç gün ver demişti vermedim yarn doktorumuza gitcez izinliydi ama korkuyorum artk tek başına ateş neden olur
(917 puan) tarafından
O zaman antibiyotik yan etki veya alerji yapmış olabilir yarın Dr antibiyotigi değiştirsin söyle,genelde ateş enfeksiyon dan olur canim
(7,768 puan) tarafından
Bende öyle biliyorm canım ama hani şükür bi hastalıklarıda yk hani grip veya ishal gibi o ilginç bakalm doktor ne dicek
0 oy
(1,995 puan) tarafından
geçmiş olsun cnm tek ateş enfeksyon vardır diye biliyorum iyi bi doktora götür 

birde bak atak dönemi mi bizikm ki 6 aylık aynı ağzını kilitliyo ek gıdadan bi kaşık alıp istemiyo daha bende çıldırcam artık
(7,768 puan) tarafından
Doktorumuz alanında çk iyi ama izinliydi yarın gitcez inşallah ama korkmuyo değilim iki kardeş aynı anda ateşlendi
Başlıcam artık ataklarına her ay atak çekiyoruz :) inan çıldırmamak elde değil zaten zayıf kilo alımıda yavaş ağzınıda kitliyo delircem sni inan çk iyi anlıyorum
(1,995 puan) tarafından
he onu nasıl öğrendi anlmıyorum kitliyo ağzını emziği verip açıyorum biberonu sokunca ağzına ağlamaya başlıyo
son 2 ayda bizim kide kilo almıyor ne yapıcağımı şaşırdım bende
(7,768 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun çok zor bakalm yarn doktor ne dicek inşallah unutmazsam sanada yazarm
(1,995 puan) tarafından
saol canım.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
2 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
0 oy
6 cevap 134 göst.
10 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
5 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...