0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (1,080 puan) tarafından
Cok acil cevaplar mısnz bilen varsa .Şimdi rehberden silinen insan dogal olarak whatsaptan da silinmis oluyor esimin telefonundan birini silmistim whaysabında da görülmüyordu bugüne kadar fakat bugün hem rehberde hem whatsapta görülüyor Allah icin bu nasıl olabilir ya kendisi eklesi lazim ya da rehber veya whatsaptan bir seylerle.oynaması gerekmez mi lütfen bilen yazar mı

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eklemiştir numarayı yoksa gözükmez 
(1,080 puan) tarafından
Eklemedigine yemin etti ama whatsapla oynamadigi a dair bir sey diyemedi ne yapmk istemis onu cözemedim.
-Reklam-
0 oy
(374 puan) tarafından
Hayır canım telefon markası ne bilmiyorum ama benim kız kardeşim ki de öyle kız sildikce aradan biraz zaman geçiyor yine kaydoluyor ama bende öyle bişey yok olabilir yani ama yine de eşine bı sor 
(1,080 puan) tarafından
Kac aydır yoktu ama
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Belki telefon numarası telefonun hafizasinda kayitli kalmıştır hem telefon hem sim dediyse cikar 
(1,080 puan) tarafından
Iste rehberle oynamis.belli zaten ama amacı neydi omu anlamdm dedigimde beni ***** yerine koyarms gibi davrandi
(1,387 puan) tarafından
Telefon numarasina bak rehnerde mi sim de mi kayitli diye
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yeniden eklemiş işte 
(1,080 puan) tarafından
Yok diyor
(7,768 puan) tarafından
Bu mümkün değil canım vahiyle gelmedi ya
(1,080 puan) tarafından
Bende söylüyrm ***** yerine koyuyor iki sekilde gelmesi mümkün sonucta kendi eklemediyse rehberiyle sohbetlerle oynamıs ki amacı neydi yani de bunu bana acıkca diyemedi
(7,768 puan) tarafından
Canım bizzat o kişi eklemiş başka açıklaması yok ne kdr inkarda etse boş ekledği kim özel değilse
0 oy
(57 puan) tarafından
E posta adresi ile kayıtlı ise sürekli gelir canım 
0 oy
(2,808 puan) tarafından
Canım yedeklediyse çıkar numarası simden tele aktarma yaptıysa somradan yeniden telden Sime aktarma yaparsa kaydolur tekrardan 
0 oy
(498 puan) tarafından
Canım o durum bende de oldu.  Sildigim numara bir anda kaydoldu telefona.  Ben sildikçe geri geliyordu. Telefonu sıfırladım yine aynı.  Meğer Gmail hesabının kişiler diye özelliği var numarayı oradan da silmek gerek.  Oradan silince bir daha olmadı 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Esin doğru söylüyor olablr çünkü benm telimde öyle numarayı siliyorm bı iki gün sonra tekrar kaydoluyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 408 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde canevlat (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 215 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 833 göst.
14 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 328 göst.