+1 oy
667 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Az önceki postumu biliyorsunuz bana begenmiyosan gidin diyor 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
E sizde gidin alla alla
(10,384 puan) tarafından
Konuşurken onlar gibi konuşmanı anlarım da yazarken niye öyle be :) aptallık etme kocanla konuş çıkın o evden. Yarın evladın doğacak seni sevmeyen onun da bahanesini bulacak
tarafından
Bebe. Daha nagisim belli ☺️☺️

Gorusemiyoz bayadir kusum nerelerdesin
(10,384 puan) tarafından
Mihri ya benim psikolojim pert. Benim kız ikinci dönem kreşe başladı paso hastaydı 2 hafta oldu evdeyiz ben sürekli ateş kontrol edıyorum çocuk sağlıklı he şu an. Galiba deliriyorum. :')
tarafından
Bebeler hasta olur iylesir ama analar duzelemez cikamaz o piskolojiden ulan 35den sonra ben ne bokkyiyceksem djdjjd
(10,384 puan) tarafından
Kız iyi cesaret valla bende yok he ikinciye cesaret tövbeler tövbesi ama senin oğlun büyük gerçi heyecan olur yeni bebe :)
-Reklam-
+1 oy
(1,995 puan) tarafından
ne ara dedin ne ara kovuldun hemen buraya yazıyorsun hahja uyduruyor gibime geliyosun biraz 
(245 puan) tarafından
Bı yarım saat oldu geçen postta dedim zaten defol git demek bı dksini almaz insanın
(245 puan) tarafından
Niye uydurayim aylar önce paylaştığım postlarim var zaten keşke uyduyo olsaydım
0 oy
tarafından
Sen beraber mi yasiyorsun
(245 puan) tarafından
Evet maalesef yaşamaz olaydım
0 oy
(137 puan) tarafından
Postlarını okudum siz birlik mi oturuyorsunuz? Ne güzel eşin de görmüş gerçek yüzlerini. Evinizi ayırın
(245 puan) tarafından
Evet maalesef eşim bu sefer bu kavgayı duyarsa  çıldıracak cinnet geçirir ben tek başıma odada kaldım konuşuyorlarda konusuyolar
(137 puan) tarafından
Bırak ne geçirirse geçirsin seni anlıyorum adam da huzursuz oldu bence eşyasını alır çıkar gider elleme sen
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Azerisen diyesen?lap yaxşi canin qurtardi
tarafından
Azeri degil balimarladaslari varmista alismista falaniste djdhhd
(245 puan) tarafından
Siz bu platformda mi tanisiyorsunuz yoksa normladede arkadaş misiniz
(6,681 puan) tarafından
Bu platformda tanişdik da sen Azericeyi nerden biliyon kiz?) Yani konuşmayi anlarimda yazmişayi anlayamadim açikcasi
(245 puan) tarafından
Klavye dili var ya var ordan işte Türkçe Azerice ve ingilizce dilinde klavye var ordan konuşuyom arkadaşlarla
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Gidin neden duruyorsunuz? 

İlgili bir soru bulunamadı

380,238 soru

11,384,020 cevap

34,884 kullanıcı

...