0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
39+3 haftalık hamileyim normalde özel hastaneye gidiyom orda doğum yapcaktim ama eşim diyo orası da aynı işlemi yapcak eşim gececi aniden doğum olursa ambulansı ara oraya gidin diyor biraz uzak orası arabayla 2 saaat sürüyordu yetisirmisyiz bilemedim orda doğum yapan varmı nasıl iyi mi orası kızımı muaneye götürdüm bende gittim muaneye ama iyi hastaneye benziyo ama tam emin olamadım 

10 Cevaplar

0 oy
(281 puan) tarafından
Bende burda bekleyeyim bende orayı düşünüyorum ama herkes iyi diyor orası için 
tarafından
Özele para vermektense gidin derim bebekte aksi bir durumda sıkıntısı varsa takipli hasta olıyor benim bebeğim erken dogdu 7aylık olduk her bölüm ayrı inceledi sırf erken dogdugu için
(281 puan) tarafından
Randevu bulamıyorum canm bide odada doğum oluyo diyorlar doğru mu acaba
tarafından
Evet canım dogru, yatagın çatal şeklinde oluyor dogumdan sonra yatagı normal ceviriyolar ama gün içinde üst kata cıkarıyolar cunku ilk verdikleri oda dogum katı sonrasında iki kişilik odaya da alabiliyorlar
(281 puan) tarafından
Anladım canm doğum yaptığın oda tek kişilik mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben dogum yaptım canım, sürekli gidiyordum bişey olursa acilden gir dediler acilden girdim çok memnun kaldım zaten direk muayene ediyor eğer dogumun basladıysa seni odana götürüyorlar normal doğumsa, odanda dogum yapıyorsun herşeyimi cok begendim doktorlar çalışanlar cok ilgiliydi
(204 puan) tarafından
Canım doğum anında stajyerler filan çok insan olmuyo demi doğurur ken kaç kişi öldü yanında annemi alirlarmi yanıma doğum esnasinda
tarafından
Almazlar canım dogum bitiyor öyle alıyor nenimy doğumda 7kişi vardı eşini bile almıyor yani
(5,272 puan) tarafından
Kizlar o hastanede sezeryan sonrasi normal dogum yaparlar mi
tarafından
Yapmıyorlar diye biliyorum canım riske atmıyor
(5,272 puan) tarafından
Anladm canm cok tsk ederim
0 oy
(618 puan) tarafından
Zaten 39 haftaliksin kontrol amaçlı git acilden giris yap.cunku 36 dan sonra randevu almanıza gerek yok acil yeşil alandan giriş yapın diyorlar
(204 puan) tarafından
Ambulansı arayıp öyle gidecez
(618 puan) tarafından
Ama en azından orada kaydınız olur.kayitsiz gidenleri almadıklarını duymuştum birinden siz yine de bı araştırın.
(204 puan) tarafından
Kaydım vardı aslında bir kere muane olmustum
kadın doğumdan  yeterli oluyo mu o CNm
(618 puan) tarafından
Bilmiyorum canım
(204 puan) tarafından
Vazgeçtim cnm kimse memnun değilmiş özele giderim yine doğum icin
0 oy
(57 puan) tarafından
Bir akrabamız 4 5 gün once orda dogum yaptı 
(204 puan) tarafından
Nasıl cnm memnun kalmismi
0 oy
tarafından

Küçük bebegimi cam ve sakura da dogumumu yaptm

2020 de 

Hepsi tecrubeszler evet hastane guzel temiz tam donanmli

Ama calisanlr vasat 

Ben gittigime pismn oldm 

Ilkimi ozel de yapmstm keske kucugunu de ozep.de yapsaydm

tarafından
Kimisi memnun kalmış kimisi iyi değil diyordu tanıdıklar doğumu asistanlar giriyormuş staj yapmaya gelen öğrenciler yani bebegi bile temizlemiyorlarmış refakatçi silip giydiriyormuş  kimiside iyi diyordu 
tarafından
Canm iyi diyenlr nicin diyo biliyo msn
Temiz tam donanmli oldugu icin deniliyo
Ama dokttor calisanlar hepsi vasat
Ve doktor ben catal da ikinirken kendi keyfine gore birakp  gitti sadce ebe ve stajerler vardi
Bebegin kafasi geldi yere dusuck kimse bi müdahalede bulunmadi izliyorlr sadce
Ebe ye bagirince gelip bebegi aldi
Ve bebegimi giydiren de olmadi cataldan iner inmez ben giydrdm
Dikisimi de acemi bi stajer yapti kessisz ama 3 saat altta dikip durdu
Ayrica suni sanciyla iki gun o nst ye bagli yatark cektm onca sanciyi
Akli olan varsa gitmez
(204 puan) tarafından
Ay yok korktum valla gitmiyom oraya vazgeçtim bildiğim özel hastaneme doktoruma giderim daha iyi ilk doğumumuda aynı doktorda yaptım yine oraya giderim sıkıntıya hiç girmeye. Gerek yok valla
0 oy
(307 puan) tarafından
Bende gültepe de avivenna ya gidiyrum 1. Sezeryan 2. De sezaryen olck başakşehir e hiç gitmedim 37 de falan gitsem bana sezaryen için tarih verirler mi  acaba bide dikişler i nasıl oluyo oranın orada sezaryen olan varmı
(618 puan) tarafından
Sezeryan günü verilmiyor.dikişi sonradan aldirmiyorsunben hiç sıkıntı yasamadim
(307 puan) tarafından
Neden verilmiyor ben mesela sezaryen olcam ben gitsem almazlarmı beni doğum için kabul etmezlermi
(618 puan) tarafından
Bende 2.dogumumu orda yaaptim.sezeryandi.gun vermiyorlar son haftalar hafta da bir cagiriyorlar kontrollere göre 3 günde bir ben kontrol diye gittim.sezeryana aldilar
(307 puan) tarafından
Kaç haftalıkdnz
(618 puan) tarafından
38+2 açılma ve sancım çıktı zorunlu sezeryan olduğu için de Doğumum oldu
0 oy
(552 puan) tarafından
Post yukarı çıksın bende merak ediyorum 
0 oy
tarafından
O hastaneden nefret ediyorm .
(204 puan) tarafından
Niye kiz noldu kötü mü orası gitmim mi söyle
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Arkadaşım yaptı 20 gün once cnm doktor iyiydi dedi ama personelden pek memnun kalmamis 2 gün sanci çekti orda hep yatarak kaldirmamislar hiç hep nst bağlı kalmis her gelen giden asistan bakmış vs vs bu şekilde dedi bana bi diğer arkadaşım da özelde sezeryan oldu ama içinde asit kan birikmiş karnı sismis cam sakurada tekrar ameliyat oldu ama pek memnun kalmamis malesef hemşirelerden flan
(1,739 puan) tarafından
Rica ederim cnm eğer doktorunuzdan memnunsaniz  değiştirmeyin derim
(204 puan) tarafından
Evet çok memnunum sadece eşim dedi bisyere para vereceğimize ora gidelim filan orada özel gibi görünüyordu gözümüze iyi hastaneye benziyordu
(1,739 puan) tarafından
Hastane super zaten baktım resimlere bende arkadaşım attı o da ona aldandı zaten çok para vermemek icin
(204 puan) tarafından
Evet aynen canım bende bir kaç kere gittim kızımı filan oraya götürdüm iyi hastaneye beNziyodu iyi denk geldi demekki bize şans meselesi
(1,739 puan) tarafından
Aynen şans meselesi çünkü çok çalışan var bilemiyosun ki
0 oy
(833 puan) tarafından
Ben o sancıları tek basıma çekmeyi göze alamam:(
(204 puan) tarafından
Bende alamam cnm annem yanımda ona guveniyom bende tecrübeli o benden ilk dpgumumda evde çektirdi sancimi bana

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 202 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ekici (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 621 göst.
0 oy
23 cevap 667 göst.

377,380 soru

11,293,270 cevap

34,711 kullanıcı

...