0 oy
100 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (367 puan) tarafından
Kizlar gunaydin. Gurbette olanlar ailesi yaninda olmayanlar. Bayramlarda bayramlik aliyor musunuz kimse gelmese bile. Resim vs cekiyor musunuz

7 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kimse gelmese degilde gezmeye gidiceksem alirim ama evde oturcaksam ne gerek var
-Reklam-
0 oy
(1,592 puan) tarafından
Ben aliyorum her bayram cnm. Burda bayram yok ama yine de cocuklar bilsin diye aliyorum,harclik falan veriyoruz,komsulara gidiyoruz. Kulturumuzu yasatmamiz lazim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
El içine çıkarken özenli olmak gerek evet ama ben genelde giyinmeyi sevdiğim için alırım olabildiğince 

Bayram düğün fark etmez
0 oy
(592 puan) tarafından
Gurbette değilim ama ona rağmen almıyorum canım. Ama eşimle gezip çekiliriz foto fln
0 oy
tarafından
Bayramda yeni temiz giyinmek sünnet kuzum onun için küçük bir şey de olsa almaya çalışırım. Kendime almazsam eşime alırız. 

Annem babam uzakta ama bizde bir aileyiz artık bayram olduğu belli olsun isterim hep ❤️
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Mutlaka bayramlık alırım. O gün sabahtan giyinir süslenir eşimle bayramlasirim. Sonra çıkarır asarım. Ya da evde aile pozu veririz. Bı yerde paylaşmam ama cikarttiririm.sonea onu asarım yerine . İllaki önemli bı gün okuyor. Yıl dönümü, birine yemeğe gitme..dışarda yemekler filan gibi. Oralarda giyiniyorum. Çocuklarıma da eşime de alırım mutlaka. Zaten iki tane bayram var. Onda da alıp giyinelim yani 
0 oy
tarafından
Benim ailem başka şehirde ama eşimin ailesi burda o yüzden alıyorum eşimin akrabalarina ziyarete gidiyoruz çünkü 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 374 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 334 göst.
17 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 176 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (417 puan) tarafından soruldu

384,563 soru

11,504,038 cevap

35,157 kullanıcı

...