+1 oy
397 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (79 puan) tarafından
2 yaşında bir kızımvar ve 30 haftalikda hamileyim varis sorunu yaşıyorum 3 aydır sag bacagim mosmor ve agridan duramıyorum kizim huysuz bu ara haliyle ilgi bekliyir o da ilgi yaşında eşim sabah isten geldi bacagim cok agriyor hissetmiyorum artık dedim sana hic acımıyorum corabini giy anca çözümü bu giymezsen cekersi gibi lafar etti ama giyemiyorum cok zorladım ayaklarim yaniyor onu giyince çok zoruma gitti haksız mıyım konuşmuyorum eşimle 

14 Cevaplar

+2 oy
(396 puan) tarafından
Oda senin iyiliğini istemiş canım çorabını giy demiş. Evet sıcak oluyor ama mecbur giymelisin canım 
(396 puan) tarafından
Canım bitkisel yağlar var varis için dene olmazsa
(79 puan) tarafından
Krem kullandım canım fayda etmedi kadın dogum doktorum da cok ilerlemis kalp damar gormesi lazim dedi iki gun sonra randevum vaf bakalim
(101 puan) tarafından
Canim bizim burda bir eczane var geçen bir tane kadın gelmisti varisler için verdiğin ilaç çok iyi geldi diyordu devam edelim dedi Allah razı olsun faln diyordu
(79 puan) tarafından
Ismi neydi ki canım ogrenme imkanin var mi acaba
(101 puan) tarafından
Sorayım canım yarın gidersem sorarım İzmir de eczane
-Reklam-
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Merhametsiz ya vallaha bu kadarda fazla 

(79 puan) tarafından
Normalde ilgilidir doktora götürür agrım var desem kızımı alır bakar ama bugün boyle diyince icerledim haliye
(27,352 puan) tarafından
Bir seferlik ise neyse ama sürekli ise kotu
(79 puan) tarafından
Genelde kırıcı konuşur canım ya alıştı sanırım
0 oy
(802 puan) tarafından
Belli bir sure takman gerekir canim varis corabini o konuda hakli fakat bunu daha kibar bir dille seni kirip uzmeyerek soylemesi gerekir hamilelik basli basina cok yorucu  birde cocugun var vicdansiz biri 1 gun cocukla aksama kadar ilgilensin bakalim dayanabilcek mi o zaman anlar seni anca 
(79 puan) tarafından
Cok zorladim canım ah keske giyebilsem son bir aydir daha da giyemez oldum yatatken çıkarınca öğlen kalıyor bide gurbetteyiz kimsem yok biliyor yardim edeni olmadigini asker isi zor yardim etmesiide beklemedim ama boyoe diyince ağladım gördü de konuşmuyorum
(802 puan) tarafından
Yinede giymeye calis canim ya hatta esine soyle yardimci olsun erkekler hazira alisinca bi garip oluyorlar herseyi senden bekliyorlar. Bak benim esim iyidir bu konularda yardim eder ben bebekten firsat buldukca herseyi yapmaya calisiyorum baktim yardim etmeyi birakiyor iyice yoruluyorum bende kendimi yorarak yapmiyorum hemen nankorlesiyorlar
(79 puan) tarafından
Canim ben eşim asker diye kiyamiyorum zate oyle ilk evlendigim gunden beride herseyimi kendim yaparım cocuga bakayım w yardım eder sadece dedigin gibi herseye yetisip bi anda yetisemiyorum diyice nankorlesiyolar
0 oy
tarafından
Çorap giymedigin için kızmış sanırım bir anlık sinir falandır boşver cnm senin iyiliğini düşünmüş ama yanlış şekilde cevap vermis
(79 puan) tarafından
Evet canım çözümü bu giy agrı cekme diyor surekli de ah giyebilsem
0 oy
(357 puan) tarafından
Takmadığınız için sinirle söylemiştir her zaman onlarda aynı olacak değiller ya duygu olarak erkeklerde farklılık yaşayıp ters oldukları anlar olabilir yoksa bu size gerçekten acımadığından değil o anki  ruh hali öyleymiş denk gelmişssiniz gönlünüzü alır arada böylr küçük şeyler olabiliyor 
(79 puan) tarafından
Ortada bisey yokken laf soylemeye başlayınca alındım haliyle bu ara zate cok zorlaniyorum bunuda biliyor kendisi
0 oy
tarafından
Mor olan yere zeytinyagj ile masaj yap ben anneme oyle yapmistim onda kocaman bir morluk kan birikmesi vardi
(79 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim deniycem hemen :)
tarafından
İşe yaradımi Ayşe aslan
0 oy
(10,372 puan) tarafından
Ben anladım eşini. Hem çözüm belli sen yanıyor diyorsun. Adam da sanırım çareyi uygulamayıp şikayet etmenden dolayı kızmış. Şeker hastaları daimi varisi olanlar hep giyiyor canım. Çözüm bu yani
(79 puan) tarafından
Canım varis corabi hic giydi mi bilmiyorum ama gercekten aşırı derecede sıkan bisey yaz aylarida hele ayagimi atese tutuyorum saki oyle yanıyor
0 oy
(409 puan) tarafından
Bence demek istediği şey giymen gereken bir varis çorabı varken senin bunu giymiyor oluşunla ilgili. Yani aslında sen kendine çorabı giymeyerek kötülük yapıyorsun, kendine hiç mi acımıyorsun demek istemiş ve bunu 1. Tekil şahıs ile cümleye dökmüş. Eğer ki eşinizle aranızda bir husumet yoksa neden size kinli bir cümle kursunki. 
(79 puan) tarafından
Keske biraz daha kibar söyleseydi canım zaten karnım burnumda kızım durmuyir ve biliyor da bunu
0 oy
(913 puan) tarafından
Bende eşime kullaniyorum o sözü hatasını anlasın diye mesela uyumuyor sonra uykusuzum diye söyleniyor yada doktor şunu yapma dese onu yapıyor sonra söyleniyor bende hakediyorsun diyorum üzülmedigimden degil ama kendi hatasi yüzünden oluyor diye eşin de aynisini yapmış zorda olsa giymeye çalış çorabında dogru kullanilmasi çok önemli 
(79 puan) tarafından
Kuzum bu çorap cok farkli kendi de biliyor tedavi etmiyor agriyi tamamese gecirmiyor kendi bel fitigi okdu krem verdi dotor kullanmadı ben oa agzımı açıp biseu demedim
(913 puan) tarafından
Allah şifa versin canim ama sana deger vermediginden söylediğini düşünmüyorum ben. O doktor öyle dedigi için yine tedavi edecegini düşünüp senin ihmalkarligin yüzünden oluyor diye kızmıştır. O çorabı giymeden önce ayaklari on onbes dakika yukarı dogru tutman lazım yoksa tam tersi etki yapıyor daha kötü yapıyor anlattilar demi sana
(79 puan) tarafından
Evet canim medikalci anlattı kullanii biliyorum da kullanasim yok mecburen giydim bugünde sen giy diyevsoylendim dedi :)
(913 puan) tarafından
Ben biliyorum canım çünkü bende eşime ayniyim çok sinirleniyorum ve öyle diyorum :D
0 oy
tarafından
Ne kolay sanıyorlar çocuk bakmayı, hamile kalmayı. Allah su erkeklere vereckti bu zorlukları bırak ikinciyi çoğu ilk çocuğu yapmazdı. Kendi canları çok tatlı. Sana gelince rahat rahat konuşuyor. Geçmiş olsun varış zordur ya tedavi olmadan geçmiyor galiba dimi 
(79 puan) tarafından
Yok canım hamile olunca tedavide yok gittikcede artiyor
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Eşini yanlış anlamissin bence senin iyiliğini düşünmüş benim ablamdada var giyer hep sende giy hamile olunca biraz alınganlık yapmışsın eşin kötü bı insan degilmis yorumlarda okuduğum kadarıyla
(79 puan) tarafından
Kötü biri değil canım teşekkür ediyorum yorumunu icin ablanız hamile icin olqdan mi giyiyor yoksa kısa olanlardan mi canım
(1,013 puan) tarafından
Uzun kilotlu çorap gibi hamile değil
(79 puan) tarafından
Benimkide aynı canım belimden düşüyor sinir oluyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Dost acı söyler gibi olmuş kuzum 
(79 puan) tarafından
Evet canım ama giyemedigimi se biliyr
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Sabrım tükenince bende bazen eşime böyle çıkışıyorum yeter ne yaparsan yap diyorum ne çözüm bulsam yan ciziyo ")) demekki eşininse sabri tükenmiş sen laf verme yap dediğini farmasi nin atkestanesi kremide varise iyi geliyor tavsiye ederim canım 
(79 puan) tarafından
Kuzum bende agrı cekmekten zevk alcak değilim ya giyemiyorum ah giyebilsem var canım evimde kullancam teşekkür ederim:)
(4,426 puan) tarafından
Göstermelik bir iki tak sonra da bak onu da yaptım fayda etmedi dersin ") dene de ne iyi geliyor en azından ağrın hafiflese yeter
(79 puan) tarafından
O kadarlik giyiyiorum canım :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 405 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 513 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 866 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu