0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından
Şmdi siyasi içerik diye o çok bilmiş ler yağdırır uyarıyı post kapana kadar umrumda değilsiniz, ağrıya bilet olmuş 450 TL  ve sadece gidiş, bayramda yada canm sıkıldı az ailemi özledm gidiyim desem gidemem okadar paryı yola vermek, onuda geçtim mazot 30 TL litresi oğlum 1 yaşında daha ben seneye oğlum anne baba pikniğe gidelim dese nasıl götürücem nasıl alıcam o eti kıymayı tavuğu sebzeyi içeçeği meyveyi mazotu neyle alıcam nasıl alıcmada oğlumu götürücem pikniğe, nasıl bir hayat sunucam eğitiminden tutun da onun yuva kurmasına kadar, eğitimde ölü zatn, offf içim sıkılıyor düşündükçe 

4 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından
Buyugu 32 küçüğü 8 aylik bazen parka goturuyorum anne dondurma biskuvi sut diyor aliyorsun mecbur bir parka ciksan bile kafadan 20 30 liran gidiyor bacim Allah sonumuzu hayretsin
-Reklam-
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Biz iyi ayakta duruyoruz haa sen bunları sayınca bana da fenalık geldi 
(866 puan) tarafından
Günü kurtarıyoruz ya sonrası valla içim daralıyor
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Aynn öyle cnm inan bi piknige gidemiyoruz benzin parası et sebze içcek bilmem ne derken 500 liradan aşşa gidemeyiz sadece bi piknige allah yarfımcımız olsun 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Bu fiyatlar böyle devam ederse herşey hayal olacak siyasi olarak herkes oy verdi sadece yapılan şeylerde var inkar etmemek gerek ama 
(866 puan) tarafından
Yapılan şey ne çocuklarımızın geleceği için ortada koca bir HİÇ boş var merak ettim snn görüpte bnm göremedim ne
(3,767 puan) tarafından
Okadar hastane bosuna yapılmadı herhalde ben şuan savunmak istemiyorum buranın çoğunda oy verdi başka verelecej biri olsun ona verelim
(866 puan) tarafından
Valla canm hastane var adam gbi  doktor yok, okul var yonca adam gbi eğitim yok çöp, herkes işsiz tek maaşla çalışan yetişemiyor günlük kazancı olan yetmiyor günü bile kurtarmanıyor, cami var her seşirdw 10nlarca  çürüyor tonla parayla bakım yapılıyor kim gidiyor, imam dışına 1 elin parmağını geçmez, ben post kapatılmasın diye siyasi diye başlık attm, amacm tartışmak çekiştirmwk değil, amacım çocuğuma eğitim verebilecek bir ortamın olmadığını bir iş sahibi olamıycak bir çocukluk yaşayıp pikniğe götüremiycek olmam adam gbi park bile yok kırık dökük onu bile tamirden yoksunlar, artan fıyatlar cabası
(3,767 puan) tarafından
Bnde tartismaya girmem onlar için kimsenin kalbini kıran olan yoksula oluyo oturdukalri yerden milyarlar alıyorlar bu dünya adaletsizlerin

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 316 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,912 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 356 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde 12345678910 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...