0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (2,252 puan) tarafından
2 yasinda tam oglum memeye daha çok  düşkün oldu. Ne zaman nasil kesmeliyim 

7 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
2 yaşında kesmeniz gerekir benim 3 gun sürdü kesmem
(2,252 puan) tarafından
Nasil kestin peki anlatır mısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide 16 aylik simdiden nasil kesecem diye dusunyorum 
(2,252 puan) tarafından
Zor iş ya ama senin yolun var
0 oy
tarafından
Azaltarak kes canım. Birden kesersen boşluğa düşmüş gibi hisseder. Örneğin günde 4 defa emiyo sa 3 2 1 şeklinde azaltarak kes. Ama 2 oldu hemen kesmeliyim deyip acele etme yavaş yavaş bir hafta içinde falan kesersin canım 
(456 puan) tarafından
Ben beceremedim nasıl düşütebilirim geceleri beni emmeden uyumuyor gece uyanınca su veriyorum piş pişliyorum yine uyumuyor napcam bilmiyorum 20 aylık şuan
tarafından
Onu da azaltarak bırak canım. Emzir uykuya dalmadan memeyi ağzından al. Memeye yatır saçını falan olsa biraz sonra yerine yatırıp okşamaya devam et yanında olduğunu bilsin. Bir iki böyle yap sonra tam yatarken memeyi al ağzından öyle öyle bırakır inşallah ama sabırlı olmak şart çünkü o daha bebek 20 ay çok büyük sayılmaz. Anne kokusunu istiyor anne güvenini istiyor uyumak için. İnşallah böyle böyle memeyi de bırakır canim
(2,252 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Yavaş yavaş, azalta azalta. Sürekli emmek istiyorsa anne sütü yerine alternatif vermeyi deneyebilirsin pek işe yarar mı bilmiyorum ama 
0 oy
(316 puan) tarafından
Bi defa da olmaz hem sen hemde bebeğin çok yıpranır azaltarak keseceksin bir haftada alışır inşallah ..
0 oy
tarafından
Birden kesme cnm düşkünse çok etkilenir. Yavaş yavaş azaltarak kes
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Bugün  benimde 5.günüm  20 aylık 

Sirke sürdüm bende hiç emmek istemiyor çok şükür korktuğum gibi olmadi aşırı düşkündü benimkide  sürekli üstümde emiyor du  şimdi ee pis dio ilk gece ağladı  bi sadece bi kez emzirdim başkada istemedi şükür 

Gece uyanıyor su iciriyorum sallıyorum uyuyor  yada ağlamaya devam ederse de kucağıma alıyorum 2 dk uyuyor 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 120 göst.
3 saat önce Diğer kategorisinde Asilomm (414 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
3 cevap 46 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneadayadayi (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 110 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zambak (1,975 puan) tarafından soruldu