0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (199 puan) tarafından

Kızlar ya yiyorum yiyorum bı türlü kilo alamıyorum beni gören herkes zayıflık hiç yakışmıyor falan diyor moralim bozuluyor tüm vitaminlerimi oğlum mu alıyor anlamadım sürekli yemek yiyorum kilo aldıran şeyler söyleyin :D

4 Cevaplar

0 oy
(7,593 puan) tarafından
Mantı, börek,pilav,pizza, tatlı aban abanabildiğin kadar ama ben bu alamıyorum diyenlerin yeterince yediğine inanmıyorum insan günlük kalori miktarını aşmalıki kilo almaya başladın mesela genç bir kadın 2000 kalori almalı günlük bunu 2500-2600 e çıkarırsa bir iki ay içinde almaya başlar bence sizin gibiler fazla yiyemiyor yoksa sağlam yiyen insanın almama ihtimali yok.
tarafından
Çok katılıyorum bende çok zayıfım ama birde metobolizmay la alakalı mesala benimki hızlı çalışıyor o yüzden sizin dediginizde daha fazla kalori almam gerekiyor midede küçük olduğu için mümkün olmuyo malesef
(199 puan) tarafından
Yani baya yiyorum da eşim yememesine rağmen bı anda kilo aldı evlendikten sonra ben 2 ekmek bı sofrada rahat yiyorum hamur işlerini de baya tüketiyorum ama yarım saate bir küçük abdeste gidiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok alman istiyorum ya 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Akşam 2 tabak makarna ye uyu bakalım noluyo :) 
(199 puan) tarafından
Haha yapmadığımı düşündün eşim evde yemek yemiyor
iş yerinde yiyor bendee ziyan olmasın diye tek başıma bı tencere yiyorum:D
0 oy
tarafından
3 aylık hamileyim hiç kilo almamışım neredeyse doktor kilo mu sordu muhtemelen 40 dedim yanındaki sekreter bana baktı ikisi de güldü doktor da 40 anca varsın evet dedi zayıfsın çok zayıfsın dedi haahahaha

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 382 göst.
13 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 645 göst.
0 oy
7 cevap 292 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cennet Tarhan (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
15 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu

379,464 soru

11,359,475 cevap

34,836 kullanıcı

...