0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
Kızlar 7 haziranda olmuştum. 1 hafta sürdü. Baktım demin yine oldum bugün neden olur bir ayda iki sefer hiç başına gelen var mı 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hormon testi yaptir 
(564 puan) tarafından
Nette 21 ile 35 gün arası normal diyor bugün 21 gün oldu adet olalı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya ben Dr edasıyla konuşmak istememde acaba Bi kadın hastalıginmi var canım tekrar ederse Bi git istersen
(564 puan) tarafından
Daha yeni gittim ayın 14 ünde Bi sıkıntı yok demişti
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Doğum dan sonra benimde öyle düzensiz üç ay oldu
(564 puan) tarafından
9 ay olacak doğum olalı
(16,000 puan) tarafından
Bilmiyorum benimde başıma ilk defa geldi
0 oy
tarafından
Miyom kist hormon lar her şey olabilir bı doktora görünmende fayda var doğum kontrol hapı kullaniyomusun
(564 puan) tarafından
Bu ayın 14 ünde gittim daha bir sorun yok demişti
(564 puan) tarafından
Hap falan kullanmıyorum spiral var 7 aydır ama hiç böyle birşey yaşamamıştım
tarafından
He ozamam ondan kaynaklanıyor arkadaşımında öyle olmuştu zayifti bide ara kanamaları normal görmüyoruz bide zayifsin demişti doktor cikarmisti
0 oy
tarafından
Kuzu bnce normql 10 gün geri yada ileri oynayabilirki
(564 puan) tarafından
Bende baktım 21 günden sonrası normal mış benim de 21 gün oldu bugün ama ilk kez böyle birşey yaşıyorum tuhaf geldi
tarafından
Havqlardan olabilir canm
0 oy
(534 puan) tarafından
Ben yaşadım onu çok stresli olduğum bir dönemde bir kaç sürünce gittim doktora hormon bozukluğu vardı ilaç kullandım 
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Ikinci kızımdan sonra her ay iki kez adet oldum en son doktora gittim herhalde kist miyom falan var diye şükür yok muş gebelikte atılmayan yumurtalar peşpeşe çatlama yapabiliyor muş bu yüzden ayda iki kez adet görebilirsin dedi kanaman dursun istersen d.kontrol hapı vereyim dedi cezarette yazmıştı o zaman yani benim ki bu yüzden olmuş 
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Canım benim de kızım 9 aylık ben de 2 ay önce bir ay içerisinde 2 defa olmuştu 2 hafta arayla normal emziriyorsan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 205 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 366 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokbenoya (1,344 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.

397,082 soru

11,876,285 cevap

35,989 kullanıcı

...