0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
1 ay oldu doğum yapalı ishal mide bulantısı üşüme titreme var korunmasız geri cekilmeyle ilişki yaşadık acaba gebemiyim korkuyorum 

28 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Hem lohusasin, hemde korunmamissin. Yani ne diyelim burda 40 çıktığı gibi gebe kalan bayanlar var. Yazık değil mi hem sana hem küçücük bebeğine. Eşinizin her dediğine de evet demeyin. Biraz iradeli olup kendinizi düşünün. 
(3,156 puan) tarafından
Artı ++++
-Reklam-
+2 oy
(1,272 puan) tarafından
Lohusayken dinen günah tibbende sağlıklı değil bide hiç mi ağrın sizin olmadı nasıl ilişkiye girdin öyle malkoçoğlu gibi gacısın valla 
(117 puan) tarafından
Pişman oldum bende ama off
(1,272 puan) tarafından
Canım yapmayın böyle şeyler biraz iradenize sahip çıkın lohusayken dinen çok günah allah korusun ya bu günahlar içinde bide hamile kalmışsan
(3,730 puan) tarafından
Yüksek ihtimal enfeksiyon kapmışsın zaten boşa demiyorlar 40 gün bekleyin diye
(1,272 puan) tarafından
Evet enfeksiyon olabilir
(178 puan) tarafından
Dinen yasaklanan hersey tibben de zararli bencede enfk kapmissin
+1 oy
(381 puan) tarafından
Lohusayken nasil mideniz aldi ve de günah 
0 oy
tarafından
Kalmış olabilirsin test yap 
(117 puan) tarafından
Tamam :(
0 oy
tarafından
Test yap canım 
(117 puan) tarafından
Tamam:(((
tarafından
Sanmıyorum ama olacağını. Eşine sordun mu riskli bir durum var mıymış?
(117 puan) tarafından
Sordum yok dio dikkat ettim fln bilmiyorum ki
tarafından
Çok zor o zaman yavrum ya. Çok yeni doğum yapmışsın çünkü.
0 oy
(48,690 puan) tarafından
kiz nasil yaptin o halde 
(117 puan) tarafından
Neden ki eşim istedi of :(
(48,690 puan) tarafından
yani dini acidan da yasakta bide nasil toparladin kendini hemen de oldu anlaminda dedim
(117 puan) tarafından
Evet haklısınız pişman oldum çok
(2,194 puan) tarafından
40 gün yasak demişti doktor bizde de canım 41 ci gün olmuştu yakınlaşma , diğer saydıklarım bu aralar salgın var ya yakalanmış yada üşütmüs  olabilirsin canım doktordan eşin ilaç alsın dinlen canım hamile olduğu sanmıyorum ama ilişkiden 15-20 gün sonra bir test yapın belli de olmaz
(48,690 puan) tarafından
kanama oluyo zaten azda olsa rahim toparlanmiyo sana yazik
0 oy
(7,411 puan) tarafından
benım 5 ay oldu dogum yapalı adet olmadım korkuyom gebe olurum dıye cesaret edıp teste yapamıyom
(117 puan) tarafından
Hiç bilgim yok nasıl oluo
(1,021 puan) tarafından
Emziriyorsanız duzensiz oluyor zaten benim 10 ay oldu 3 defa oldum ama yinede bu hamile kalmana engrl değil dedi doktor ama benimki imkansız çünkü zaten ikimizdede  problem var ve tüp bebek ilki bu arada bazen 40 gün sürmüyoki benim bir hafta oda az azdı sonra bitti ama rahim toparlanmıyor o sıkıntı
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Ateşin olabilir mastit olmuş olabilirsin 
(117 puan) tarafından
Yok abla göğüslerim normal
(3,767 puan) tarafından
Hım kanal tıkalı olabilir elinle bı yokla
(2,194 puan) tarafından
O çok sırta doğru vuruyordu bende ciğerlerim arkasından bana süt ateşi basmıştı da kusma ile beraber ben de anlamamıştım sezaryandan enfeksiyon kaptım sanmıştım doktorda süt ateşi olur sütünu sagsin demişti elektirikli pompa ile bir kaç kez sağınca düzelmiştim sen hastayım diye sakın sutunu sagmayi unutma ben de hastayım sanmıştım süt den ateşlenme olmuş meğerse
0 oy
(520 puan) tarafından
Canim lohusayken bende ilişki olmadı ama söylediğin tüm şeyleri yaşadım normL bir durum olabilir hem hamileysen bile bu kadar hızlı belirti vermez
0 oy
tarafından
Vay anasini ya bari burda söyleme 40 günden önce ilişkiye girdik diye 
0 oy
(732 puan) tarafından
Eşiniz istedi diye yapıyorsunuzda o sizin sağlığınızı düşünüyormu, sizi düşünmeyen insanların dediklerini yapmayın pişman olan siz olursunuz 
0 oy
tarafından
Lohusayken ilişkiye mi girdim? Hem dinen günah hemde enfeksiyon kapma olasılığı ve rahmin kendini toplaması için doktor da bekleyin diyor keşke bu kadar acele etmeseydiniz.
0 oy
tarafından
40 cikmdn ilişki mi yaşadınız 
0 oy
tarafından

Kirkin cikmadan mi iliski oldu:dizzy:

Hem dini acidan hem saglik acidan 40 gunun gecmesi lazm 

Rahmin toparlnmasi icin 

Bilgiszlk mi nedir sizin yaptgnz anlmadm

Keske bi buyuge danşsydnz

0 oy
(866 puan) tarafından

Ebeler 40 gün ilişki yasak diyolar hani oda bizm için koca cocuk çıktı oradan toparlanmak için, Bn 20 gün adet gördüm temzldndim yinede 40 günü bekledik :),korunmasız ilişki var 2. Ortada yok henüz 1 buçuk sene oldu şans nasip :D

0 oy
tarafından
1 ay olmuş doğum yapalı yani senn doğumdan bir hafta sonra ilksi yasamsan lazmki susn belirti versn 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Yaptığınız dinen zaten günah ama enfeksiyon kapmış olabilirsin 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
45 gün biliyorsun ki yasak zaten keşke dikkat etseydiniz ama olan olmuş. Bence lohusalık şeyi. Gebelikte bir ilgisi yok diye düşünüyorum ama sen yine de bir takip et takipçi ol. Herhangi bir durum olursa ve devam ederse bu şekilde bir test alır yaparsın erken gebelik testleri falan var kesin sonuç veriyorlar zaten.
tarafından
Kızzzz 5 gün fazla söyledin nasıl dybsinlar
(1,461 puan) tarafından
Ya şimdi ne desek boş. Özel hayatları. Olmuş bı hata. Yapacak da bişey yok
(48,690 puan) tarafından
☺️ bizim iki ay olmamisti esma
tarafından
Yani abla mecburiyetler olmasa ben yinede tirsagim beklerdim böyle daha fena oldu daha çok korkuyorum milletteki iyi cesaret
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Zaten bir ay olmus doğum yapalı hamilelik belirtileride en az 3 haftalıkken meydana gelir doğar doğmazmı birlikte oldun bacım  daha hormonlar rahim kendine gelmedi gebe olduğunu düşünmüyorum 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Öncelikle hızın için tebrik ederim eşinide düşüncesizliği için tebrik ederim..yeni doğum yapmışsın bir keşke toparlansaydın bi kendine gelseydin.. enfeksiyon kapmış olabilirsin 40 gün yasak zaten ne cesaret burda 9 ay bekleyen insanlar görüyorum ben aman bebeğe bişey olmasın diye..siz doğumdan hemen önce başlamışsınız bu hızla ikinci de gelir benden demesi
(117 puan) tarafından
:( pişman oldum
(7,447 puan) tarafından
Canım pişman oldun oldun da insanlık hali diyelim ama ya enfeksiyon kaptıysan ne yap biliyor musun doktora git kontrole anlat bir baksın ilaç vs verir eşinin düşünmesi gerekir bunları olay sadece sende bitmiyor ki
(117 puan) tarafından
Haklisjniz bir an oldu bilemedim bende acile gidicem sağolun
(7,447 puan) tarafından
Kadın doğuma git hatta mümkünse kendi doktoruna devlet acil ise anlayışsız olurlar zaten lohusasın ya daha çok hassassın üzülme daha fazla ama hamile kalman mümkün değil merak etme o kadar hızlı olamaz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 157 göst.
3 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bermal gb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
21 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gadjs (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.
0 oy
12 cevap 319 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu

380,045 soru

11,376,474 cevap

34,862 kullanıcı

...