+1 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Ortada bunalacak birsey yok ama cidden cok bunaldigimi hissediyodum hergun bir onceki gunun aynisi ekonomik sıkıntı bebi cok bunaltti galiba hicbirsey yapamamak parasiz hicbirsey olmuyo ya evet en onemlisi saglik ama cidden parasiz birsey olmuyo. Yerimden kalkmak istemiyorum oyle bir bikkinlik var kizimi krese goturuyorum sabah para yokta krese nasil gidiyor diyenler icin doktor onerdi konusmuyor iki bucuk yasinda gelisimi icin ve uyguna goturuyorum yarim gun neyse krese goturuyorum geliyorum 1 saat telefonla ugrasiyorum Instagram dolap zorla kalkip kahvalti hazirliyorum kendime bir saat sofra meydanda duruyo toplamaya halim yok yani ustumxe bir agirlik sonra kizimi aliyorum geliyorum oglen uykusuna yatirmaya calisiyorum genelde yatmiyo agliyo bagiriyo oglen uyumadigi zaman cok zor oluyor galiba cocuklu hayata alisamadim bekarlik zamanlarimi o kadar ozledimki ikinci cocuk asla dusunmuyorum bana gore degil öyle düşünüyorum isteyen linclesin umrumda degil kizimi cok seviyorum canimi veririm onun icin. Bu monotonluktan çok sıkıldım bekar arkadaslarima bakiyorum cogu memur oldu arabasini aldi calisiyor hergun geziyolar. Onlarda bana imreniyo iyi bir esim var evde hicbir skntim yok saniyolar ama bende onlara imreniyorum ama hic belli etmiyorum . İyi bir esim var saglikli bir kizim var bide maddiyat olsaydi tadından yenmezdi. Canim disaridan yemek istediginde eskiden alirdik artik alamiyoruz tavuk doner olmus 35 en ucuzu en azindan bir doner alabilmeyi isterdim hesap yapmadan cok birsey istemedim ama sartlarda imkansiz makarna corba devam 

6 Cevaplar

0 oy
(2,385 puan) tarafından
Çalışma imkanın yokmu belki hem kafan dağılır hem maddi açıdan rahatlarsın ben hamileyim diye evdeyim ama normalde günlük işe giderdim her gün gitme zorunluluğu yok canın istediği gün gidiyorsun öyle bi işte çalışabilirsin harçlık olur
(572 puan) tarafından
İki gun çalıştım kizim cok perisan oldu krese alisamamisti bayramdan sonra isnbulursam calismayi dusunuyorum
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Okurken içim bunaldı 
0 oy
(367 puan) tarafından
Canim herkes bu durumda. Evimize cok iyi para giriyor ama elimizie hcbisey kalmiyor. Ama bunada sukur saglik en onemlisi saglik olmasa dolu paran olsa yeter miydi?  Calisma sansin varsa calis.. evden gelir elde etmeye calis.. hayati guzellestiren yine bizleriz.. 
0 oy
tarafından
Bir değişiklik yapman lazım 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Standartların düşmüş anlaşılan. Yaşam tarzını değiştirmelisin zevk aldığın şeyleri değiştirmelisin. Yani bu hale getjrenler utansın ama malesef bu durumla karşı karşıyayız ve başa çıkmak zorundayız. Ben de bekâr arkadaslara çok ozendim ama sonra düşündüm akşamları boş bir eve girmek insanım canını sıkmaz mi. Birikim yapsan bile bekarken bı anlamı yok. Diyelim bekarsin ev aldın napacaksin tek başına o evi
0 oy
(294 puan) tarafından
Bende öyleyim artık ağladım evde eşime çok sıkılıyorum evde o en azından çalışıyor insan yüzü görüyor cikmakda istiyorum dışarı ama tek çıkıp napcam çocuğum yok şuan ev işleriyle boş boş oturmakla geçiyor günlerim en son 2 önce hastaneye gittik dışarıya hep evdeyim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 342 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 358 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu

378,139 soru

11,317,815 cevap

34,764 kullanıcı

...