0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
S.a Kızlar aranızda yeniyim ve çok dertliyim şimdi 1 buçuk senelik evliyim eşim bana hiç bişe anlatmaz ya kaynanamdan yada ne bilim kayinpederimden duyarım mesela kaynım görümceme gitmiş tatile bunu eşim söylemiyor Bn mi abartıyorum mesela insan soylemezmi karısına ben aileden değil miyim yani bunun gibi birçok şey yada kaynanam kendi köyüne gidiyor gene eşim bana söylemiyo ben kayinpederimden duyuyorum yada kaynanamlar görümceme gidiyo aradan 1 hafta geçiyor ben bilmiyorum kaynanam söylüyo ama şöyle bir şey eşim asla ve asla hiç bişey ailesinden saklamaz sadece bana böyle herşeyi ailesine anlatır ama bana anlatmaz işyerinde bile olan bişeyi karısı olarak bana soylucehi yerde ailesine der ve gene bunu sonradan duyarım eşime diyorum niye böyle ne alaka sadece bu kendimi değersiz hissediyorum artık yaşı 30

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Iki tane açmışsın birini sil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailesiyle ilgili kim nereye gitmiş napmış takma boşver eşin önemli bulsa söyler zaten demekki oda takmıyo kimin naptıgını ikinizle ilgili olmadığı sürece söylemesinin önemi yok bence
0 oy
(618 puan) tarafından
Aman çok gördüm bende ailemle ilgili anlatmıyor um olup bitiyor
(19 puan) tarafından
Sinir oluyorum ama benle ilgili bişeyi anlatır hemen annem ameliyat olur kaynanam annen nasıl sorar bunları anlatır bana niye anlatmaz yani hiç bişey anlatmaz gelde sinir olma
(618 puan) tarafından
İçine kurt dusurmuyeyim ama bende aynı şeyi yaşadığım için çok şeyler gördüm kayinpederim kaynanamla kavga edince evi yakmış bilmem ev içinde çok şiddet oluyormuş gerçi kendimde son dönemlerde şahit oldum bir çok şey kayinpederim maaşını altın biriktirmiş kaynanam koyunlara bakıyor onun sütüyle oda gizli altın biriktirmiş benim s*****kocam evi gecindiyor du sonradan öğrendim ama 4 sene geçmişti her gün bir b***görüyordum yada başkasından duyuyordum zaten o evde görmediğim işkence kalmadı ev yaptım oda ne kavgalarla ama muradıma erdim gerisi umrumda değil o yuzden hiç merak etmem benden uzak Allah'a yakin olsunlar bence boşver emin ol ne kadar bilmesen o kadar iyi
(19 puan) tarafından
Aynen haklısın
(19 puan) tarafından
Sorular nasıl siliniyo bulamadim bir türlü
(618 puan) tarafından
Bende nasil siliniyor bilmiyorum cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 186 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.