0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Sünnet sonrası hangi kremi ne kadar kullandınız hangisi iyi arkadaşımın bebeği ağlamaktan durmuyor 3 günü de gecti anestol kullanmış 3 günden sonrada sadece batikon demiş sünnetçi siz ne tavsiye edersiniz

10 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Doktor bize ne krem ne de ağrı kesici verdi canım bilgim yok 
(679 puan) tarafından
Nasıl atlattiniz ya zor olmadi mi
(5,108 puan) tarafından
Yok canım küçük olduğu için elhamdülillah çabuk atlattık biz 25 günlükken olduk 1 haftada dikişleri düştü karton bardak koyabilirsiniz dedi hemşire ama ben bezini bol bağladım bu arada kendi idrarı ve anne sütü aldığı için iyileşmesi daha kolay oluyormuş
-Reklam-
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Mikrop kaparmı diye bi doktor arkadaşa sordum ben krem kullandığım halde,ama batikon açık yaraya çok önermiyoruz dedi. Krem yeterli olur dedi. Sürersen de bikere pamukla az sür boca etme dedi.sürmedim. Kremi 1 hafta verdi dr. Bıraktık geçen gün. 
(679 puan) tarafından
Hangi kremdi
(2,468 puan) tarafından
Balaban ismi. Her yerine sürdüm
0 oy
(307 puan) tarafından
Bactroban kullandım doktr yazdı harika Bi krem 
(679 puan) tarafından
Ağrısını aliyormuydu
(307 puan) tarafından
Ağrı için parol şurup içiriyordum bactroban antbytik Bi krem mikrop VS olmuyo çabuk iyileşyo
0 oy
(788 puan) tarafından
Bi hafta antibiyotik krem kullandık. Ağrısı oldukça da anestol kullandik. Calpol de kullanabilirsiniz demişti doktor ama bu ikisi yeterli geldi 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Thiocilline krem kullandık biz calpol kullandık ağrısı için de
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Anestol bacoderm ve beyaz vazelin 3unu ust uste surdum ben birde fitil vermisti
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Kantoron yağı ve papatya suyu kullansın canım çok faydasını gördüm ben şimdi kardeşim de oldu onda da onları kullanıyoruz rahatlatıyor diyor kendisi de birde hep ağrı kesici verdik Fito krem di galiba birde onu kullandım 
0 oy
(899 puan) tarafından
Doktor krem yazmadı kantaron yağı sürün dedi gunde iki kez falan kremsiz iyileşti 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Anestole devam etsin.agrisi gecene kadr parol versin.b8rde karton bardak koymus mu.kac aylik bebis
(679 puan) tarafından
4 buçuk aylik
0 oy
tarafından
Sadece zeytinyağı kullandım. Başka hiç bir şey kullanmadım. Zeytinyağı kaynattım soğuttum. Devamlı kullandım iyileşti çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 175 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
10 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selcugum (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tannssuu (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...