0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esim isten sabah 8 de gldi sonra hmn ustunu degisip arkadasiyla merkeze gittiler neymis arkadadina araba bkcklar. Hep ayni konu yuzunden tartisiyoruz sanane yani arkadasinin arabasindan hep boyle yapiyo biri araba almaya gidince illaki yanlarinda gidiyo offftt bndr bayagi kizdim suan tripliyim konsmyrum daha gelmedi zaten

6 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim eşimde biri araba alacağı zaman yanında gider daha doğrusu yanında gitmesini isterler ben bi sorun olarak görmüyorum sonuçta hergün gitmiyo 
tarafından
Bilmiyorum blkide bn sorun ediyorumdur canm
(9,626 puan) tarafından
Oda onların eğlencesi gibi bise heralde,eşimin telefonunda arama geçmişini bi gör hep araba,bayılıyo arabalara bakmaya eşin eger seni başka zamanlarda ihmal etmiyosa arkadaşlarıyla gitmesini cok sorun etme ama eger sürekli onlarla vakit geciriyosa yanlış yapiyo
-Reklam-
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bi işiniz yada gitceniz biyer varmiydi
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Haklisin        
0 oy
(621 puan) tarafından
Ya işten gelip sizle ilgilenmemesi sizin canınızı sıkıyor anladığım kadarıyla ben de öyle bı beklenti içine giriyor ve gidincede sinirleniyorum zaman ayırması lazım 
0 oy
(5,590 puan) tarafından
Egosunu tatmin ediyor bence bosver canım. Arkadaşlarının onun bilgili oldugunu düşünmesi ve yanlarında götürmesi hoşuna gidiyor olmalı

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 630 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 270 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Poine (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 310 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,327 soru

11,291,930 cevap