0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (1,455 puan) tarafından
Kızlar 22 aylık oğlum pazartesi kreşe başladı 2 gündür birlikte giriyoduk bugün tek başına gönderdim sınıfa ve çok ağlıyo bu durumu yaşayan oldu mu aranızda 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım cok kucukmus uyum saglması zor olur zaman alır 
tarafından
Kuzum bence kreş bıraz sert bır gırısım olmus, kendı ıcıne kapanabılır soyutlayabılır cunku daha cok ufak bu benım gorusum tabı benımde kızım 22 aylık toplam 15 kelımesı var, bence kreş degılde bır konusma terapıstı ve gunde 1-2 saat parka goturup ysıtlarıyla zaman gecırmesını saglasan hemde sen yanında oldugun ıcın daha guzel olur
(1,161 puan) tarafından
canim  ne bileyim cocuk aglar aglar susar  ama  icinde bir  kopukluk kalir korkar yalnizlikdan kucuk daha.   bence  hic bir doktor  senin cocugun icinden senden iyisini bilemez  sen evladiji he rkesden iyi tanirsin.  online  konusma terapisi ala bilirsin yada yasitlariyla iletisim kurabileceyi yerlere goture bilersin ama yaninda sen olmalisan
(1,455 puan) tarafından
Sürekli parklardayız zaten canım birde kreş öğretmeni ve sahibi teyzem olduğu için daha rahat giriştim bu işe ama şuan kafam çok karışık bilemiyorum
(1,161 puan) tarafından
o zaman send eonunla  git  yaninda  dur  arada bes dakikalik cik disari  yavas yaavs alistir  belki ortami sevmemisdir. onu urkuten korkutan seyler  olmusdur.   bunu bilemeyiz. durduk yerde hic bir cocuk aglamaz. canim  belkide korkmusdur.
(1,455 puan) tarafından
Yanındayım zaten canım 2 gündür bugün de okuldayım sadece sınıfa girmedim şuan ağlamıyo oyun oynuyo ama korktum bende psikolojisi bozulursa diye
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bazı çocuklar çabuk alışıyor size çok bağımlı ise geri bile alabilirsiniz Kresten çok gördüm öyle.cocuk ağlamaktan başka bisey yapmıyordu.ogretmen ne kadr ilgilensede olmuyordu sonunda artık aile çocuğu alıyordu.1.5 yaşında alısanida gördüm 4 yaşında durmadan aglayanida yani cocukla ilgili.
(1,455 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bayramdan sonra oglumu yolayacam bizede doktor kresi onerdi 24 ayligiz bakalim bizi neler bekliyor yarim gun olarak vericem bende 
(1,455 puan) tarafından
Bende 3-4 saat olarak bırakıyorum canım
0 oy
tarafından
Ben çalıştığım halde kreşe vermeyi düşünmüyorum 24 aylık benim oğlum da. Oyun grupları oluyor onlara götürebilirsin anne de yanında oluyor oyun oynarken. Ben ona götürüyorum çok da eğleniyor. Ayrıca akranlarıyla sık görüştürebilirsin çevrende varsa kuzeni vs.
(1,455 puan) tarafından
Kuzeni falan yok canım ailelerle çok sık görüşüyoruz ve oyun gruplarına da götürdüm ama olmadı canım
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Yeğenim kreşe gidiyor 18 aylıkken başladı alıştı hiç aglamadi ama senin direk 3 günde yalnız birakman yalnis olmuş canım alışana kadar gitmen gerekiyordu yada anne çocuk oyun grupları var onlara katılın daha verimli
(1,455 puan) tarafından
Sadece bugün sınıfa girmedim okulda bekliyorum yani tabikide yalnız bırakmadım
0 oy
(678 puan) tarafından
Ben okul öncesi öğretmeniyim bu yıl 4 yaşında öğrencilerim vardı birkaç öğrencinin alışması 1 ay kadar sürdü. Çalışan anne iseniz tabi mecburen bırakıyorsunuz. Oyun grupları var mesela kısa süreli onlar daha uygun olur. Kreşte kaç saat kaldığı da önemli. 
(1,455 puan) tarafından
Kreşte 3-4 saat arası kalıyo canım şuan alışmaya başladı gibi
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Benimkilerin biri 5 bucuk biri 3 buçuk  yasinda bende 3 gündür götürüyorum benimkiler de ağlıyor  ama bugün biraz daha iyiydi seninki küçükmüş canım 
(1,455 puan) tarafından
Benimki de bugün birazcık daha iyi canım
(3,950 puan) tarafından
Alısirlar  ınsalalh
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Bence çok küçük. Sosyalleşmeye değil anneye ihtiyacı olduğu bir yaşta. Oğlum 26 27 aylıkken dili çözüldü misal. Zamana bırakılabilir. Üstelik ağlayan çocuğu bırakmak, kapanmaz yaralar açar minicik kalbinde :(

(1,455 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 236 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 992 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu