0 oy
151 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,375 puan) tarafından
Hanımlar Bayramın 2 günü sabah uçağa bineceğim bir saat önce havaalanında olsam sizce bir problem olur mu bagaj Teslimim yok Valizleri eşim aynı gün otobüsle gelecek o getirecek Ben sadece iki bebekle Bir de sırt çantası götüreceğim 15 aylık olan kanguruda 33 aylık olanda elimden tutacak oyalanmayayım diye bu şekilde yapmayı düşündük yetişir miyim acaba Bir saat öncesinden gidince uçağa

7 Cevaplar

0 oy
(4,389 puan) tarafından
yani daha mantıklı çünkü orası yoğun oluyor 
(1,375 puan) tarafından
Bagaj olmayınca işim uzun sürmez diye düşünüyorum.  Bilet kesimi  başka biryerde yapılıyor diye biliyorum o çok oyalamıyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir saat önce ben tek.cocukla gittim bide hamileydim geçmedi saat ucagami bindim.survivora mi katıldım anlamadım uçağa bindiğimde pilim bitmisti
(1,375 puan) tarafından
Ahahah bende çok yaptım hamile biride bebek arabasında  bide valiz var Allah'm geçecek mi bu süre diyorum kendimi bi ataydım uçağa dedim ama şimdi ne valiz var ne bebek arabası.  Sadece iki bebek biri kanguruda  bide sırt çantası
tarafından
Ayy ne hayal etmiştim güya rahat edecektim hamilesin diye x raydan geçmek istemezsin çıkar üstünü derler tam herseyi halleder geçersin cantanda sıvı var derler amann aman bidaha eşim olmadan asla.binmem uçağa falan :))
(1,375 puan) tarafından
Ben alıştım ya o tempoya git gel git gel  mecbur olunca.
0 oy
tarafından
Eşin niye uçakla gelmiyor
(1,375 puan) tarafından
Uçak korkusu var bi o yanda  bide izin alıp alamayacağı kesin değildi ben 2 ay öncesinden aldım bilet
0 oy
(4,589 puan) tarafından
En az bir saat önce orada olman lazım zaten iç hatlar ise. Dış hatlar da ise 2 saat önce orada olman lazım 
(1,375 puan) tarafından
Evet onu biliyorum da yani bagaj falan olmayınca yetişirim heralde 2 saate gerek yok sanırım
(4,589 puan) tarafından
Ya bilmiyorum sıra falan oluyor ya o yüzden. Yetişirsin inşaallah
0 oy
(1,734 puan) tarafından
1 saat çok geç en az 2 saat kapılar erken kapanır yetısemezsın 
(1,375 puan) tarafından
Yok canım o kadar da değil benim valizim yok Herhangi bir bagajım yok yüküm yok bir bilet kestireceğim sonra direkt uçağın kalkış yerinde Yolcuları aldıkları bölüme geçeceğim. Kapılar 2 saat öncesinden kapanmıyor da ama bagaj teslim vesaire olanlar için 2 saat önce gelin diyorlar Korona da 3 saat diyordular hatta benim sadece merak ettiğim herhangi bir yüküm Olmayınca bu bilet kesimi falan uzun sürer mi acaba iki çocukla Bir de zor olur mu Onu merak ettim Yoksa kapılar iki saat öncesinden kapanmıyor canım O ayrı bir şey
(1,734 puan) tarafından
Yok onu bılıyorum da bazen ani yoğunluk oluyor veya hıc umulmadık aksaklık falan oluyor sen bılırsın canım ıyı yolculuklar
(1,375 puan) tarafından
Sağolasın canım
0 oy
tarafından
Valla canım biz bir defa yarım saat kala falan gittik bagajimizda vardı sorun olmadı hızlı hızlı geçtik bindik
(1,375 puan) tarafından
Bir de bayramın 2 günü çok bir yolcu olacağını sanmıyorum kalabalık olmaz fazla herhalde
tarafından
Kalabalık olsada fark etmez canım. Uçak saati geçmedikten sonra seni o uçağa almak zorundalar
0 oy
tarafından
Kapılar kapanırsa yetişemezsin bence biraz daha erken git 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 508 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
17 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,084 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Minikii (536 puan) tarafından soruldu

384,801 soru

11,510,445 cevap

35,170 kullanıcı

...