0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Ajajjfkkckvkvlvlv

24 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Öyle ufak teffek yok pasta yok şu bu takılmam hiç canim zaten ailesi dışarda eşim ne harcarsa bize harcar ama memlekete gidince ailesine de ben alalım derim mesela kayın pederimin en son pastasını ben aldım orda doğum günü denk gelmişti öyle çok zoruma gitmiyor ailesi sonuçta öyle ufak tefek şeyleri benim ailemede yapar onlarda yapariz 
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Valla annesigilin evine 3 maas giriyo bizim bir maas. Ama gel gor ki biz gül gibi geçinirken onlar zor durumda oldugu zamanlar oluyo esim de borc olarak veriyo geri aliyo parasini kendisi de soyluyo zaten ben tek maasla bakiyorum eve bizimde ihtiyaclarimiz var diye hic oyle sorunumuz olmadi ama senin yerinde olmak jstemezdim tahamul edilir bisey degil esinin davranisi cok tutarsiz
0 oy
(20 puan) tarafından
herkes kendinden sorumludur evlenip yuva kuruyosan o parada birleşir yaptığı yanlış geldi bana
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Herşeyi beraber planlarız alır parayı şunu şuraya bunu buraya kalanınıda bna verir harçlık alır içinden cüzdanında kaç lirası var günlük kaç lira harcamış ne al ış ne yemiş ne içmiş hepsini bilirim

İlgili bir soru bulunamadı

383,763 soru

11,482,791 cevap

35,109 kullanıcı

...