0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Ajajjfkkckvkvlvlv

24 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Baslıgı okuyarak cvpladım karısırım kurulunun hesabjnı verdirttirim cunkü müsrif ve ir 100bin eline 10 dk da biter
tarafından
Ahahaha Allah iyiliğini versin :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani zaten masraflara yetecek kadarını kendine alır birde harçlık alır kalanını bana verir zaten askari ücret alıyor kendimize zor bakıyoruz başkasına nasıl bakacaz 
0 oy
(913 puan) tarafından
Benim ihtiyaclarımı eksik etmesin ailesine aldıklarına karışmam. Benim ihtiyaclarımı görmezse ailesini dilime getirmesem bile kendimce isyanımı ederim. 
tarafından
Bende ona sinir oldum bana gelince üç kurusun lafını ediyoe el kiziyim gözünde ama annesinden de nefret eder ailesini sevmez onlara daha çok yarıyor iyiliği. Anadir hakkı var diyor brnim hakkım hiç olmadı vurun kahpeyee filmi gibi ne yanlışım olsa vurdu tokadi
(913 puan) tarafından
Şiddeti nie kabul ediyorsunki. Ben bi kere eşim beni sinirden itti diye boşuyordum. Şiddeti ilk günden kabul etmiyceksin. Kaldı ki sana para harcamaması onu da konuşman lazım. En sonda yaz kağıda ver eline baba şunu şunu alman lazım de.
tarafından
Ben dönülmez yoldayim kabul ettim evlendim yirmi gün sonra tokat attı şimdi bir yıl iki aylık evliyim dört aylık da bebeğim var nasıl mesafemi koricam bilmiyorum
(913 puan) tarafından
Bak bazen biz kadınlar kendimizi çaresiz hiss ede biliriz. Ama her zaman bi çıkış yolu vardır. Ya tatlı dille ya da kaybetmek korkusunu yaşatmakla.
0 oy
tarafından
Valla bizim eve giren para da çıkan parada bellidir. Kimseye bir şey almayız kendimizi zor idare ediyoruz. 

Ama eşimin eli açıktır Allah razı olsun. Bir yere girince kartını verir yada nakit verir ne almak istiyorsan al der. 

Görümcem var bekar çalışıyor kendi ihtiyaçlarını kendisi alıyor. Bizi ilgilendirmez. Herkes kendinden sorumlu 
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Borçtan dolayı kalmıo ama eğer borç olmasaydı tabiki karışırdım kaynanam arada kontur aldırıo alsın bişy demem ama borç varken para isterlerse bi dur derim çünkü şuan herşeyden kısıyorum aklınıza ne gelirse
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Valla nisanliyken kaynanam demişti. Oğlumun bana bilezik bircu vardı. Hala almadı alırsınız. Bnde dedim önce bana yapsın da mihrimi düğünümu. O eksik kalsın. Bana çöp takmamis bnden bekliyor. Eşimle konuştuk altinlara kadar aldı biz ona yapacağımızı yaptık dedim. Hala bekler. Bı umut ama asla yaptırmam . 
0 oy
tarafından
Karışırım evet 
0 oy
tarafından
Karışırım tabi kuruşu kuruşuna senin benim yok bizim evliliğimiz de
tarafından
Bizimkinde ben kazaniyom diyor bende sen ben olmasin isterim ama işine gelince de ayrı kese tutma demeyi bilit madem kese ayrı degik hayrcama yaparken niye sen ben modina giriyon demi
tarafından
Senin kocan atan atan diyendi demi
tarafından
Ta kendisi canım
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Maasi olduğu gibi bana verir kendi cok musrif hesabını kitabını bilse karışmam ama bilmez
0 oy
tarafından
Bu şekilde olursa karışirim sana bakmak la yükümlü 
0 oy
(694 puan) tarafından
Valla annemin Bi borcu çıktı eşim kredi çekip annemin borcunu ödedi. Bana kalsa ben o parayı veremezdim 75 bin lira. Annemin işleri iyi gitmedi hastalandı çalışamıyor eşim krediyi ödüyor. Bizde durum ters diyecek bir şeyim yok valla. Ama korkuyorum eşim yarın bir gün lafını yapar diye. Böyle ailelere para verme konusu evde her zaman sıkıntı yaratır 
0 oy
tarafından
2 senede 1 takım elbise 1 kere kontür attırmış insan sorsan ben kime çalışıyom der kendine sadece çalışıyo kendini harcar parfümü her ay alur bana erkek kardeşim aldı 2 senede 1 kere bile parfüm almadı ailesinede verir para bana vermez versede heaabını yapar parasını karışmak mı ben kimim ki onun gözünde 
tarafından
Kader Ortagim gel sarılalım ;'(
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Evliysen senin benim yoktur derdim hep ama kendi maaşın baska oluyormuş hep kendi paramı kazandım taki kızım doğana kadar şuan yine işsizlik maaşım var ama son iki ay sonra zaten yine iş ne kadar kavgada etsek küssekte internet bankacılığı benim telefonda kira dışindaki ödemeyi ben takip ederim zaten ev birikimimizde benim hesapta ama yinede maaş alınca lazım olur diye verir para
0 oy
(11,217 puan) tarafından
canim sanane hakkindan ezilmesinden seni zerre dudunmuyen adsm o sen onu ailesinden mi sakinion. madem siciolar degerliler sende oyle yap. s
tarafından
Kız hiç sorma geçende bu bana gene saldırdı saban 4.30'da eve geldi çocuk emzirirken kafama vurdu Ben de bunu üstüne zıpladım kolunu cırmaladım sus sus Allah rızası için sus diyor ben ezildikçe bu böyle yapıyor gerçekten de alışmış bu köpek muamelesi görmeye insanca davrandığım için bana bunları yaşattı zaten iğrenç adam
(11,217 puan) tarafından
ee insan gibi davranma sende mazosist misin nesin anlamadim.
tarafından
Artık davranmiyorum zaten mazoşist değilim sadece salagimm hemen affediyorum çocuğumizun hatrina.
(11,217 puan) tarafından
adamin eline cok kiz vermissin affediciligini kabullenisini gidemeyisibi fszlasiyla bilio
0 oy
tarafından
Ailesine bol keseden harcar ama durumları iyi ben asla karışmam buna çünkü benimde babam her zaman bana harcar ihtiyacım olmasa bile 
0 oy
(873 puan) tarafından
Karışmak demeyelim de olması gereken diyelim. Benden habersiz bir şey yapmaz kimseye de boş yere parasını vermez. Maaş aldığı gün kirayı elektrik doğalgazı öder, benım hesabıma geri kalanı atar, kendıne de ayırır yol ve yiyecek masrafını. 
0 oy
(48,708 puan) tarafından
karismasamda o soyler aciklar nereye harcadigini annesiyle var hesap kitaplari karismiyorum uc bes bizden fazla geciyo ama kayinvalidem aanki para veriyomus gibi gosteriyo nasil beceriyo bilmem☺️
0 oy
tarafından
Evin eksiğini karşıladıktan sonra karışmam zaten fazla kalırsa verir oda yine masraflara gidiyor öyle zar zor yettiriyoruz
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben karışmıyorum neye aylık ne kadara harcadı hiç bilmem ama eşim onlara para vermiyecegini bildiğim için böyleyim bide kalan 10 TL yi bile hemen değerlendirmek için topluyo müsriften Ziyade bir tık tutumlu ondan dolayı hiç hesap kitap yapmam ailesi de saolsun zaten bütün ev eşyalarını aldılar bir masam ile unitem kalmıştı ben eşim alır düşüncesindeydim 3 senem etti çünkü ayrı ev olalı eşimi ikna ederken onlar aldı bizim hakkimizdi biz alacaktık durumun toplanması bekledik dediler ve geçen hafta aldılar 
0 oy
(440 puan) tarafından
Tabi karışırım. Zaten eşimin benim haberim olmadan hiç bir yere bir kuruş harcamayacağını bilirim. Harcadağını da söyler. Ailesine de hediye ya da ne alınıyorsa karışmam %99 ben seçerim hatta benim ailemden de bir şeyi eksik etmez hediye falan anlamında.

İlgili bir soru bulunamadı

380,558 soru

11,394,221 cevap

34,908 kullanıcı

...