+1 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum bir kzıım var 2. Hamileyim benimde gönlümden erkek farklı cinsiyet olsun geçiyor oğlum olsa kız isterdim bu herkeste öyle.birtakım kızımda da olan muhabbetlerden üzerimde baskı hissediyorum tekrar kzıım olunca rahatsız edecek sözler duyycak gibiyim ve terslerimde tutamam yani benim evladım ne olursa değerli benm için.kayınvalidemde bugün cinsiyet öğrenmek için hurefe basıma ben anlamadan tuz atmıslar bende diyorum saçım mı kepeklendi tuzlar önüme düştü sonradan anladm fakat sinir oldum ya.kızımdada erkek bu yanılcak doktorlar vs laflarından sinirim bozuluyordu. 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

tuzu attılar noldu nasıl anlıyorlarmıs ultra filozoflarımız :Dyemın ederım manyak bu ınsanlar 

(40 puan) tarafından
Neremi kaşıdıgıma göre değişiyor cinsiyet ama sinirden neresi diye sormadm
tarafından
tövbe yarabbı ya :D bosver kız takılma hıc cıdden saçma sapan
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sacmalardan seçmeler ☺️☺️.

Birde koltuğun altına makas mi konurdu sanki öyle bir şey duymuştum. Değişik değişik şeyler var canım. Eski zamanın boş işleri onlar
(40 puan) tarafından
Sinir oldum doktora dicem kapat ultrasonu uğraşma boşuna tuz at geç
tarafından
Ahahah evet ya ne diye o kadar uğraşıyor ki doktorlar. Kaynanan gitsin gelenin gidenin başına tuz atsın ☺️☺️☺️
(1,461 puan) tarafından
Bnm onda üç kez yapıp üçünde de kız çıkması ve oğlumu kuvagima almam
0 oy
(96 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin hurafee 
0 oy
tarafından
Tuz dökünce ne oluyor cinsiyet erkek mı oluyor muş 
tarafından
Evet ilk gebelik 2 hafta öncesine kadar kanamam vardı çok şükür geçti bulantı ve kusmam çok iştahım hiç yok ve aşırı zayıfım
(40 puan) tarafından
Sağlıkla al kucagına canım benım ilk gebelikte öyleydim şimdi ki daha rahat geçiyor
tarafından
Aslında ilk sayılmaz geçen sene de hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalbi durdu onda hiç bulantim yoktu iştahım da kapanmadı ama bunda baya zorluk çektim 2 aydır yatıyorum gerçek anlamda yatıyorum tuvalet hariç kalkmıyorum
(40 puan) tarafından
Çok iyi anlarım seni ben kızımda öyleydim her şey pis kokardı çok bulantım oldu 9 ay sürdü onda benm ama inşallah senin kısa sürer
tarafından
Ben kokudan dolayı değil ama yine de yiyemiyorum
0 oy
(13,944 puan) tarafından
Ee tuz atildiktan sonra nerene dokundun sen. Ultrason yokken yapilan hurafelermiş ama vazgeçemiyorlar. Yapacak bişey yok. Birak ne derlerse desinler. 
(40 puan) tarafından
Bilmem ben saçımda kepek var sandm saçımı silkeledim ben sonra çaktım olayı bilmiyorum neresi kaşınmalıydı
(13,944 puan) tarafından
Burun erkek, ağiz kiz diyorlar.
(40 puan) tarafından
Saçımı elledim bacım sonra çaktım olayı zaten :))
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ay bana öyle yapsalar var ya ben parçalardım yemin ediyorum kaynanamın saçımın başını yolardım çocuklarım da surasını göstermezdim sizler çok sabırlısınız
(40 puan) tarafından
Yine mi kız lafını duyarsam bende patlayabilirm
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Terbiyesizlik ya bu. Böyle yapıp kız torunun yüzüne nasıl bakıyorlar gerçekten çok kızıyorum. Hele bunu yapan bir kadın olunca aklım almıyor. 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Çaya düştün mü cnm . Baharatlı şeyler et filan mı yiyorsun
(40 puan) tarafından
Hayır çay içemiyorum et kokusu istemiyorrum baharatlıda istemiyorum ilk haftalar et yedim istedi canım
(1,461 puan) tarafından
Kız cnm bebek. Çok bariz belli. İnşallah Allah gönlüne göre veriri
(1,461 puan) tarafından
Kız çocukta çaydan tiksinti olur. Erkek çocukta aşırı çaya düşkünlük olur genelde. Ama tabiki olmama ihtimali de var
(40 puan) tarafından
Kuzenımın erkek o da içmiyor
(1,461 puan) tarafından
Bilemedim genelde tutar ama kısmet tabiki.
0 oy
tarafından
Aşkım bana yumurta başladılar 3 tane birini sectirdiler saçını ordatan ikiye ayırıp iki tel kapordilar sonra iki ucundan düğüm atip  yumuryanin ortasından kesip kızın olacak dediler bunu kontrolden bir gün önce yaptırdım kız çıktı ertesi günde doktorda kız dedi:) 
0 oy
tarafından
acikcasi ben farkli olsun istemedim ayni olsunlar arkadas oldunlar die dusundum.. ama bu mantik herkeste var bende 2. kiz deyince bekledigim heyecani goremedim
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Nereni  kaşıdın  ben  hiç bilmiyordum  bu dediğin şeyi  arkadaşlar  banada  yaptı  ama ben  hiç  anlamadım  ortamda  küçük  çocuklar var arkadaşların onlarla oynuyorum  sonra  ben  burnumu  kaşıdım  arkadaşım  erkek  olacak  dedi  bnde  ne erkek  olacak  dedim  onlarda  bana  anlattı  bnde güldüm geçtim benimde  oğlum  vardı  kızım  olsun  istiyordum  çok  şükür  Rabbim  kızıda  nasip  etti sonra  bir  ortamdada  diğer  bir  arkadaşıma  yaptık o da  burnunu  kaşıdı onunki  erkek  oldu Rabbim  her  iki  meyvedende  tattırsın  inşallah  hayırlı  sağlıklı evlatlar  nasip  etsin  üzme  kendini  kimseyi dinleme ;)

0 oy
(236 puan) tarafından
Ayy evet banada yapmıştı kendi annem tuzu döküyorlar sen huylaniyorsun ilk burnunu ellerden erkek ağzını ellerisen kız dedilerdi sanırım öyle bir şeydi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 236 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,293 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,027 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,958 cevap

34,991 kullanıcı

...