0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar yaşadığımız şehirde duraklarda emekliye kolay kredi vs gibi yazıılı numaraların olduğu kağıtlar varmış. Akıl hastası kayınpederim var aramış numarayı kafınlar almış bununarabayla bir saat uzaklıkda biyere adliyeye falan götürmüş tam olarak anlatmıyo bize. Dolandırılmış sanırım daha önce bir sürü kredi çelti zaten şuan bütün emekli maaşı kredilere kesiliyodu başka banka kredi vermez büyük ihtimalle ama nasıl bir dolandırma yöntemi bu bilen duyan var mı internetten aradım fazla bişey çıkmadı eşim aldı babasını karakola ama ne yapıcaklar hiçbir fikrimiz yok

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tüh kötü olmuş ilk defa duyuyorum 
tarafından
Duymadığımız kalmadı sayesinde
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
O numaralar hala vardır dimi kötü ya rahatsızlığı nedir
tarafından
Birde kemdi annesinin vasisi oldu o
(2,062 puan) tarafından
Aaa kötü olmuş ya inşallah parayı kurtarirlar
tarafından
Sanmıyorum. Kurtarabileceklerini ama sanırım şirket falan kurup para aklıyolarmış bizimkine kredi çıkmamıştır zaten kredisi vardı
(2,062 puan) tarafından
Hangi şehir ya
tarafından
İzmir
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
tarafından
Sağol. Allah bilir neler yaptılar
0 oy
(220 puan) tarafından
Notere de gitmişler mi?
tarafından
Üzerine mal yok ama. Kendi annesinin vasisi o annesinin tarlaları var
(40 puan) tarafından
Vasisi olsada ölmeden asla bir şey yapamaz bizim babanneninde vasisi halam satılcak evi satamıyıruz satsakda babannenın hesabına yatar para dokunulmuyor paraya
(220 puan) tarafından
Yok yok vasilik vekalet ile devredilemez korkulacak bir durum olmaz o konuda da. Polise gitmeniz iyi olmuş en kötü senaryo senet falan imzalatmaları olur bu durumda sanırım.
tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
İnan o kadar bıktık ki artık bazen hapise alsalarda herkes kurtulsa diyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 238 göst.
30 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ercaneymen (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 259 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Seymaokrali (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 151 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Seymaokrali (34 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,882 kullanıcı

...