0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bu isme sahip bebekler gözlemlediğiniz kadar nasıl bir bebek oluyor?

24 Cevaplar

0 oy
(2,119 puan) tarafından
6 yaşında bir Hamza Göktuğ var bizim. 

Şımarık, şımarık, şımarık.

Yaramaz. Ve çok paldır küldür bir çocuk.
-Reklam-
0 oy
(381 puan) tarafından
Ay canim yeğenimin adi hamza ama çok yaramaz ay okula gidiyor hala öyle 
0 oy
(4,583 puan) tarafından

Komşumuzun çocuğunun adı çok hareketli :D

0 oy
(917 puan) tarafından
Hamza diye yeğenim var aşırı sessiz içine kapanık bir cocuk
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Komşumun oğlu var Masallahh sübhanallah Rabbim esirgesinn gibte ile bakiyoruzz sakın beyefendi 12-13 yaşında falann 
0 oy
tarafından
Hamza akrabam var gayet akıllı güreşlerde birinci hep :)
0 oy
tarafından
Huysuz, ağlak, asla tatmin edemiyorsun, sürekli mız mız....
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kuzenimin çocuğu var çok bilmiş :) 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kuzenimin çocuğu var çok bilmiş ve şımarık :) 
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Ayyy komşumun oğlu dört yaşında nasıl arsız nasıl yaramaz anlatamam ayrıca çok kaba bir isim ben koymazdım şahsen.
(38 puan) tarafından
Niyet ettik Hz.Hamza'nın ismini koymaya bakalım hayırlısı
(123 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah la havle gerçekten yaa. Bi araştır bakalım Hangi Mübareğin İsmi.
(7,579 puan) tarafından
Kimin ismi olduğunu biliyoruz çok şükür mübarek bir kişinin adı diye beğenmek zorunda değiliz ne kadar cahil cühela dolu buradı yaaa çok sevip saygı duyuyorsun madem sen koy oğluna ben tercih etmem dediğim için saygısızmı oluyorum bi gidin yaaa.
0 oy
(888 puan) tarafından
8 aylik gorumcemin oğlu var Hamza ismi sürekli kucak istiyordu ve bağırarak ağlıyordu sanırsın dövmüş sun cok fena kerata
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Eltimin oğlu. Aşırı mutsuz hicbirseyden memnun kalmaz çok mız mız
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ya benim var çevremde çok sevdiğim bi arkadaşımın oğlu. 2 Yaşına yakındır gecen gün gittim evlerine oyle tatlı öyle gulec bi cocuk ki sevmeye doyamadım 
0 oy
(916 puan) tarafından
Hamza var bizde de çok merhametli efendi ve çok zeki 
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Yeğenim var. ☺️ Şımarık, koltuk ve ünite tepelerinde gezerek büyüdü ama derslerinde süper başarılı yavruceğzim. ☺️
0 oy
(4,391 puan) tarafından
sinif arkadasimin ismide hamzaydi cok efendiydi. hamza ismi en güzel isimler arasında yer alır 
0 oy
(270 puan) tarafından
17yasinda eltimin oğlu çok yaramaz kinli ağzı küfür düşmüyor 
0 oy
tarafından
Oglum adi hamza aşiri derecede ŞIMARIK bir cocuktur kendisi  dedesi koydu ismini 
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Oğlumun adı hamza yırumları gördüm de yandım :((( çok hareketli 6 aya ağlamazdı şimdi de durmuyo
0 oy
(875 puan) tarafından
Oğlumun adı Hamza karan fiziksel olarak kalıplı ve güçlü bir bebek ayrıca 1 yaşına girdiğinden beri aşırı hareketlendi daha ileri de ne olur bilmem ama bir de çok inatçı 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaaaa33 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 185 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve2001 (17 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,376 cevap

34,813 kullanıcı

...