0 oy
1,135 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yıllar önce deldirdim ama hep böle ya küpe takıyorum kulak deliğim acıyor kremde sürüyorum gene aynı. Altın takınca da aynı var mı buna çözüm bulan yada fikri olan. Bu ara küpe takmaya heveslendim değişik değişik aldım ama acıyor

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla benimde öyle oldu normalde olmazdı ama bu yıl adam akıllı takamadim . Geçen kuyumcuya dedim senin kulağın dolmuş o yüzden dedi aynı yerden bı daha deldi 1 aydır agrimiyor takip cikarirken biraz agriyor
tarafından
Ben hep böyleydim kulak deliği açık ama dolduğunu nasıl anlıyolar
tarafından
Bende 4 yaşımdan beri delik hiç kapanmadı  . Ama nasıl olduysa bu yıl çok sıkıntı . Kulağıma dokundu falan dedi kulağın dolu senin . Bazen küpe takınca kanardi . Su toplar gibi siserdi
tarafından
Hadi ya o kdar olmuyoda çok acıyo acaba eczaneye sorsam bilirler mi dolduğunu
tarafından
Bilmiyorum valla ya ben kuyumcudan kolye alacaktım öyle öğrendim . Şuan sıkıntı yok gibi
tarafından
Tmm canım sagol
-Reklam-
0 oy
(5,109 puan) tarafından
Benim kulağım sadece altına alışık olduğu için uzun yıllar küpe takmadım evlendikten sonra takımın küpesini taktım. İlk başlarda yatarken falan çok ağırdı ama artık alıştım hiç agrimiyor nerdeyse hic çıkarmıyorum 
tarafından
Sürekli taksam düzelir mi
(5,109 puan) tarafından
Tabi düzelir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 99 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Sukufe& (7,330 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,148 puan) tarafından soruldu

396,373 soru

11,856,625 cevap

35,951 kullanıcı

...