0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (6,827 puan) tarafından
benim ohlan 3 yasinda parla nezamn gitsek eglenerek oynamiyor surekli agliyor yaa bi cocuk geliyo kaydiraga onden biniyo benim oglani ittiriyo agliyo ya bisey diyolar agliyor hemen yanima geliyor git aglama yanima agliyarak gelme diyorum yine ayni benim oglan kumda oynamayi cok sever kepce falan goturuyorum baska bi arkadasi var oda getiriyor ille onunkini istiyorum diye agliyor herseye agliyor kizlar cok skldim artik bende parkta sinir kupune donuyorum

7 Cevaplar

0 oy
(5,344 puan) tarafından
Benim kızım 2 buçuk yaşında parkı bizim sanıyor :) biri salıncağa binince bagrıyor salıncağıma  bindiler diyor önce kriz geçiriyoruz  Sonra seni çağrıyo lar bak senle oynucaklar diyorum  hatta bazen ben kendim çocuklarla konuşup arkadaşlık kurduruyorum yoksa benimkide hemen aglar
(362 puan) tarafından
Benim kızım da salıncaktan inince başkası binerse ağlıyor:)) genelde üzülerek dönüyoruz eve
(6,827 puan) tarafından
yoo aslinsa ben git yap falan cok derim
(5,344 puan) tarafından
Hilal aynı öyle benimkide. Parktan çıkarken bizde zorlanıyoruz yanıma süt kek filan alıyorum bazende markete götürcem ordan alcaz diyorum bazen ikna oluyor bazen olmuyor. Bebek arabasına bindirirken hamsi gibi çırpınıyor:)
(5,344 puan) tarafından
O zman arkadaşlık kurmayı öğrenecek bazı çocuklarda ürkütüyor davranışlarıyla özellikle büyükler. Geçen Bi tane çocuk aşırı derecede böğürüyodu kızım korktu mesela. bu yaşlar hep zor herseye inat kızmalar aglamalar hırçınlık filan insan tükeniyor
(362 puan) tarafından
:)) biz de dondurma almaya diye gidiyoruz
-Reklam-
0 oy
(7,740 puan) tarafından
6 ve 4 yaşında ki kızlarım beni deli ediyor küçüğü beni daha da hızlı salla diyor büyüğü zaten sürekli mız mız geçen gittik küçüğü herzaman ki şeyden ağladı büyüğü de ikide bir sıkıldım kardeşimi ver gezdireyim dedi bebeğim de 9 aylık sinirlerim bozuldu aldım eve geldim
(6,827 puan) tarafından
benimde cok sinirlerim bozuldu bugun bende tuttum kolundan aldom eve evdede biraz kizdim ne yalan soyleyim
konusamiyor ama kendini savunmayida hic bilmiyor
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Parkta olduğumuz sürece sorun yok. Eve gidelim diyince ağlayip yerlere atiyor kendini. 
(6,827 puan) tarafından
haa bide o varrr anne otur ptur diye agliyor bu seferde
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kizim 2 buçuk yaşında. Bi dönem özellikle bu sene yaz başı parkı kendinin sanıyordu. Kendi sallanırken kaydıraktan kayan çocuklara bile bağırıyordu ama zamanla geçti. Lojmanda oturuyorum park kapımızın onu şimdi baya baya arkadaşlık kurdu bi grubu var ne zaman parka insek çok güzel oynuyorlar hiç sesleri çıkmıyor 
(6,827 puan) tarafından
masalah ne guzel benimki hemen agliyor kime bi esyasini ellesin istemiyor
0 oy
tarafından
Tam tersi sesi çıkmıyor 2 çocuğumunda
0 oy
(866 puan) tarafından
 İzmki bir dk yerinde durmuyor ondn oan atlıyor 17 aylık kendine zarar verecek diye sürekli arkasından dolanıyorum ev yoluna girince basıyor çığlığı zor getiriyorum eve, bide yürümüyor koşuyor yollar hep yokuş inmesi çıkması ayrı zor mahvoluyorm 
0 oy
tarafından

Bacım benmkisi evdede ağlıyo :) a diyorm ağlıyo b diyorm ağlıyı :) 

(6,827 puan) tarafından
simdi oturdum bende agliyorum coxuk tamm ama cok ezkk duruyor yaa

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Papatya43 (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 125 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
0 oy