0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar pazartesı sunnet olacak oglum hastaneye ne goturmem gerek surec nasıl bılgı verebılır mısınız bıraz :) 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben daha sünnet ettirmedim şimdiden çok geçmiş olsun Alkah damatlığınıda göstersin Bi sorum olcak devlet hastanesindemi sünnet olacak bebiş
tarafından
sagolasın canım Allah razı olsun

evet devlette burda yakın bır ılcede acılmıs randevular sunnet ıcın 1 ay oluyor aldım bayram haftasına geldı ama yapcak bısı yok artık bakalım :)
tarafından
Sağol canım bizim burda eşimin arkadaşı yaptırmış özelde 1600 tl gibi Bi para vermiş devlet hastanesindende dediğin gibi çok önceden sıra aliyomussun bende eşime dedim 1600 tl vermek yerine devlette yaptıririz aynı şey sonucta
tarafından
aynen bende 1 yasında yaptırcaktım devlete aslında ama pandemı gırdı devlet yapmayı bıraktı kaldı taa bu zamana ama ozele o para yazık gunah  ya
tarafından
Olsun canım geç olsun güç olmasın :)) tekrardan hayırlı olsun
tarafından
Sagol canım :)
-Reklam-
0 oy
(3,434 puan) tarafından
2 ile 6 yaş arası önerilmio devlet hast yapmıo özelde mi yapcaksnz biz 1 yaşında yaptırdık. Sadece bezini götürdüm
tarafından
doktorumuz sıkıntı görmediğini  söyledi 2 ayrı yere gıttık fızık selde sorun yok sukur fıtık vs gıbı o yuzden fazla da beklemek ıstemıyorum okul dönemi benım ıcın daha sıkıntılı olur dıye dusunuyorum yaptırmaya karar verdim canım sagol devlet hastanesinde yaptırcam acılmıs randevular bazı yerlerde yakın bır ılcede yaptırcam
(3,434 puan) tarafından
Burası yapmıo da canım ondan sordm. Hayırlsı inş canım kazasız belasız olsun
tarafından
ınsallah canım sagolasın bazı yerler acmıs randevuyu cogu kapalı hala pandemıyı fırsat bildiler ne alakaysa
0 oy
tarafından
ben islak mendil aldim yedek kiyafet zaten altina bisey giydiremezsin ilk allahtan havalar sicak

sevdigi iceceķlerden al yanina

ilk 3 saat yemek yedirme derler zaten meyve suyu ile başliyosunuz yemeye

peçte falan al yani fazla bsieye gerek yok
tarafından
komple uyutulmayacak kuzum yeme ıcmeye yıne de bısı derler mı kı acaba dedıklerını zaten rutın hep canta da tasıyoruz :D
0 oy
(1,896 puan) tarafından
Sünnet süreci ilgili çok bir bilgim yok canım ama psikolojik açıdan 2 ile 7 yaş arası önermiyorlar ya 2 yaş öncesi ya da 7 yaşını doldurma yine de tabi sen daha iyiaini bilirsin annesi olarak ben sadece kendi bilgimi paylaşmak istedim 
tarafından
evet soylemler var boyle ama sıkıntı olmadıgını soyledı doktorumuz 2 ayrı doktor baktı fiziksel olarak sıkıntı yok psıkolojık olarakta etkileneceğini sanmıyorum etrafımda yaptıran da oldu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 63 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
12 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde SedaEmrem (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.