0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
Hepsıburada çok kullanmam ama öyle bı bakınayım dedım bi ara dağda basıma gelmıstı ama esım müdahale ettı bıda kullanmcm demıstı . E posta adresımı kullanarak merve bahşi adında bı hesap açmış sıfre başka tabi e posta yoluyla gırdım ah p numarası tam çıksa da bı arayıp ağzına etsem ama sıkayet edıcem ne yüzsüzlük Ağrı adres en son ekımde alısverıs yapılmış zıraat bankası kartı kı hıc zıraat kartım olmadı . 

4 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Hepsiburdayı arayıp şikayet et hesabı kapattir canm ama kayıt olurken telefona SMS geliyor nasıl oluyor dediğin bide her siparişte de geliyor sms
(2,808 puan) tarafından
Canım numara başka sanırsam canım senin e posta kaydolms sadce demi adın soydn tutuymu
(331 puan) tarafından
Eşim bu konuda biraz bilgili ona sordum da hepsi buradayi arayıp şikayet etsin diyo
(385 puan) tarafından
Nasıl oldu bılmıyorım ama o kışının numarası kayıtlı goremıyorum orta kısmını . Bide kayıtlı kartlarım bölümü var orda kart numaraları altında adım soyadım yazıyor o nasıl oluyor onu anlamadım o kadar şüphe oluştu kı yarın zıraate gıdıp hesabım var mı bakıcm
(2,808 puan) tarafından
Kaydetmstr canım sisteme kaydederken adlandr kartı diyo
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Adresi yanlış yazmış olabilir tatlım. Ama Hepsiburada müşteri hizmetleri numarasını ara şikayet et. Yada hesabı kapattır yeniden sonra aç
(385 puan) tarafından
Bıde kayıtlı kartlarım bölümünde kart numarası altında adım soyadım yazıyor eskı evlenmeden önce orda kart sahıbınden başka ısım yazılablıyor mu
(5,492 puan) tarafından
Hayır yazsa dahi alışveriş yapamaz. Muhtemelen ad soyadınız aynı, geçen bende yanlışlıkla farklı e posta yazdım bi yere kaydolurken. O da öyle olmuştur diye düşünüyorum
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Müşteri hizmetlerini arayıp kapattirabilirsin canım benim iki hesabım vardı birini o şekilde iptal ettirmiştim
(385 puan) tarafından
Yarınılk  ısım aramak ve zıraate gıdıp hesabım varmı baktırmak sınır oldum kayıtlı kart numarasında hemen altında adım soyadım yazıyor normalde kart sahıbının adı soyadı olması gerekmez mi ne pıslıkler var
(1,169 puan) tarafından
Senin adına nasıl banka hesabı açabilir ki.  Ne siparis vermiş pahali şeyler mi
(385 puan) tarafından
Kıtap ve blendır ama yaptığı hıc hoş degıl bı hesap açmak zor degık
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Sizle aynı ad soyadı taşıyan biri olabilir mi ki 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 460 göst.
4 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 380 göst.
0 oy
11 cevap 286 göst.
20 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu

381,000 soru

11,406,433 cevap

34,943 kullanıcı

...