0 oy
149 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Küçük oğlum gözünün damarı tikanik ameliyat edilmesi lazım büyük oğlumda pipisinden amelîyat olması gerekiyor her ikisininde goturmemiz lazım ama araba yok koydeyiz yani arabamız vardı ama bazı nedenlerden dolayı sattik eşimin amcalarindan araba istedik şehire gitmek için vermediler bahane buldular köyden baya ileri yürüdükten sonra dolmuş kalkıyor ama dolmuşlada Diyarbakır'a gidilirde içi çok büyük her bı hastane ayrı yerlerde yani arabasız asla gidemiyoruz şehire kaç gündür ha yarın gidecez ha yarın diyoruz ama gidemiyoruz bende çok bunalmışim evde dışarı çıkmak istiyorum kaynanam denen manyak karı sürekli iş cikariyor yarın şu işi yapacaz bu işi yapacaz diye diye beni bitirdi canım çok sıkkın Rabbim insanlara muhtaç etmesin kimseyi. Postu açmamin sebebi burda bı kaç yorum bile yapılsa ferahliyorum

5 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Bacım ertelemeyin madem araba lazım napim rdin taksi tutun
-Reklam-
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bu sağlık cnm erteleme asla  kaynanan ne güne duruyor iş cikaracagina yapsın nefret ediyorum bu Kaynanalardan hiç kimseyi takma ne kadar zor olursa olsun hastaneye gotur yavrunu 
tarafından
Benden başka kimse cabalamiyor çünkü bir tek annenin yüreği evladi için yanar çocuğumun gözleri çok kötü oluyor sürekli ağlıyor gibi yaş geliyor kıpkırmızı oluyor ona bakınca içim gidiyor ama elimden bişey gelmiyodu görümcem hastaneye gidecekti ona dedim sizle gelelim o da eşinden çekiniyor galiba onada boşver tamam dedim yani böyle insanlara muhtaç olmak çok zoruma gidiyor
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Hiç mi insan yok çevrenizde ya yazık günah çocuklara 
tarafından
İnsan çok etrafımızda ama işte araba isteyemiuoruz onlardan. Az önce eşimin amcası beni aradı dedi arabayı yaptirmisim yarın götürün çocuğu hastaneye. Rabbim kuluna muhtaç etmesin kimseyi gerçekten ben kendim tek çabalıyorum çocuğun gözü yaşariyor kızarıyor kimin umrunda off çok zor kadının tek başına cabalamasi
0 oy
tarafından
Bi taksi kiralayn bikac gunlugune cocuklarn sagligi daha onemli

Lutfen ertelemeyn bu saglik baska biseye benzemez

O cadolz kaynvaldene iyi bi cevap ver hizmetci msn sana is cikartyo

Madem isleri ayarlyo kendi yapsn

Sen yuz goz olma
tarafından
Yeminle görsen eşim diyor bu kadın kasten böyle yapıyor sürekli iş çıkarıyor diyor yani bı yandan bu çocuklar bı yandan iş hiç demiyor bu kadının canı çıkmış artık yeter bu isler
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Araba kiralayamiyor musunuz canm orda var mi bilmiyorum ama avis falan var 
tarafından
Yok ya valla malesef koydeyiz burda yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 152 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 297 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 214 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu

379,534 soru

11,361,852 cevap

34,839 kullanıcı

...