0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Psikolojim alt üst olmuş durumda kendimi çok beceriksiz hissediyorum hiç bir şey yolunda gitmiyor ne yapacağımı bilmiyorum ev işleri bitmiyor kendime zaman ayıramıyorum.çok çok bunalıyorum hiç rahat değilim sanki diken üstündeyim.kimse bana değer vermiyor. Çok yanlız hissediyorum kendimi , geceleri korkuyorum uyuyamıyorum ne gibi bir sorun var bilmiyorum  hep mutsuzum bunun bir tedavisi var mı bebeğim 3 aylık  cevap verirseniz sevinirim şimdiden Allah razı olsun... 

10 Cevaplar

+2 oy
(612 puan) tarafından
Ruhumuz aç, ruhta ancak Allahı zikretmekle maneviyatla doyar, bende snn gibi hissediyorum çoğunlukla canım,birde yeni bebeğin olmuş onunda etkisi çoktur
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
eşin yeterince sevgi göstermiyormu acaba canım problem ne tam olarak 
0 oy
(568 puan) tarafından
Benım de 2 bebem var 1 tanedı gene ıyı de 2 daha zor bacım şükret 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
bebeğin verdigi yorgunluk/ uykusuzluk bu düşüncelere sebeptir. Allah saglikli bir şekilde büyütsün.  geçecek hepsi Allah'ın izniyle. biraz ortamlara girin. ama sizi mutlu edecek ortamlar. bi hava almak bile iyi gelecektir 
0 oy
(985 puan) tarafından
Az önce eşimle konuştuk bunu daha lohusalik psikolojisinden çıkamamışsın sen bende öyleydim ne oğlumla adam akıllı ilgilenebiliyordum ne evle sürekli temizlik yapmaya çalışıyordum ama hep evim kirliydi neye elimi atsam elimde kalıyordu.  Viledam süpürgem sürekli ortadaydı.  Oğlum şimdi 10 aylık pişmanım keşke herseyi bırakıp onunla ilgilenseydim şimdi şükür 2 günde bir evi dip bucak yapıyorum tertemiz oluyor. Oğlumlada oyunlar oynuyoruz çok mutluyum.  Birde 6. Aya kadar ben sürekli koşturdugum için olsa gerek yorgunluktan vücudum kırılıyordu. 
(100 puan) tarafından
Yetişemiyorum hiç bir şeye eski den bu kadar yavaş değildim  hiç bir şey den zevk almıyorum
(985 puan) tarafından
Aynı ben zamanla hersey oturuyor evinde tertemiz oluyor yemeğinde hazır oluyor çocuğunada bakıyorsun . Sen sadece bebeğinin bu zamanlardaki haline bakıp iç çekeceksin keşke onunla daha çok ilgilenseydim daha çok sevseydim . Birde sana tavsiyem ben oğlum uyurken kalkıp iş yapardım şimdi ise o uyurken bende uyuyorum.  Uykusuz da olabilirsin ondan da olabilir beni çok etkiler uykusuzluk.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Bebegin küçük ve bunalman cok normal bu dönemde en zor zamanlari bebeklerin. 
0 oy
(683 puan) tarafından
Ben böyle hissettiğim zamanlar da dünyada sadece ölüme çare yok ya çok sevdiğimi kaybetseydim geri dönmeseydi der şükürsüzlüğümden korkarım. Ve inanıyorum şükrettkce şükredecek şeyn artıo şikayet ettkce de şikayet edecek şeyn artıo, önemli olan şartlar yada ne hissettiğin değil senin nasıl baktığın rabbim her zaman güzel bakabilmeyi nasip etsin.
(100 puan) tarafından
Amin inşaallah canım
0 oy
tarafından
döşeğin altına sancaq geçir rahat uyursun. korkmazsın. hatta tişortunede geçir. gündüzde korkmazsın
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Canım yardım alabilecegin annen falan yok mu kiz kardeşin vs yada  acaba biraz çağırsan yardım etseler bende hastaydım baktın olmuyor ölüyorum hastalıktan bebeğim durmuyor taşı taragi topladım valiz yaptım anneme geldim 3 gündür burda yatıyorum ilaç içiyorum eşimde yemeğini yiyip eve geçiyor ben toparladım biraz yoksa evde kusmak tan  öksürükden  vs ölecektim iki gün öyle sabrettim olmuyor hepimizin yardıma ihtiyacı olduğu zamnalar oluyor lohusasin şu anda birde büyüklerle eşinle bir konuş bakalım 
(100 puan) tarafından
Doktora gideceğim canım  kendimi ruhsal olarak yorgun hissediyorum eşim Allah razı olsun bana annem gibi bakıyor ama o sabahın 5 de işe gidiyor o da sıkıntı vermek istemiyorum 12 saat çalışıyor .ben sadece kendi rahat hissetmek istiyorum
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Ruhumuz aç valla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 285 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.