0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar 40 haftalik hamileyim son gunlerim kasik sancısı çekiyorum eşim içmiş eve gelmiş gece 3de evde ekmek kalmamış bana neden evde ekmek yok demedin die demediği hakeret küfür beddua kalmadi çok yakınımızda fırında var gidip alabilir şuan devamlı ağlıyorum sizce ben bu davranışı hak ediyormuyum kendı hamilelik piskolojimde var evde bayat ekmek kalmış onunla kendine yumurta felan kırdı yedi oturduğu yerde sızdı kaldı ama ben göz yaşlarımı durduramıyorum sizce beni sevmiyormu seven insan böyle davranır mi 

8 Cevaplar

0 oy
(98 puan) tarafından
Sürekli mi alkol kullanıyor Allah yardım etsin inşallah 
(1 puan) tarafından
evet sürekli Alıyor içmemişken iyi ama içince böyle yapiyor ertesi günde hiç pişmanlık duymuyor yaptığından
(98 puan) tarafından
Allah bebeğinin hatrina inşallah onu doğru yola getirir ama alkol sıkıntı malesef
(1 puan) tarafından
Amin kardeşim
-Reklam-
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsın seninde yardımcın olsun cnm
0 oy
tarafından
Sevmek bununla ölcülmezki canım o ayrı bir konu ama kendini bilmiyor alkollüyken yaptığı hareketi kaile alma zaten bilse yapmaz sen bebeğine odaklan Allah var gam yok
(1 puan) tarafından
Çoğu zaman elinden geleni yapıyorum çok nadir unutuyorum böyle şeyleri ekmek al felan demeyi bacaklarım ödem dolu yürümekte çok zorluk çekiyorum normal de saat kaç olursa olsun bu halimle hizmetimi yapmaya calisiyorum bugün bi uyuya kalmışım yorgunluktan ama beddualarn bıktırdı ol ***** kırk parçaya bolun hakkm haram olsun deyip duruyor içince çok sapitio
tarafından
:((( dinleyecegi bir büyüğü yokmu buna çeki düzen verecek
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Alkolü var mi
(4,589 puan) tarafından
İçip geldiğini yazmış zaten
(1,777 puan) tarafından
Orayı atlamışım
0 oy
(8,119 puan) tarafından
Ailesine söylesen 
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Sen bu haldeyken, karnın burnundayken onun gidip dışarıda içmesi de yanlış bence. Ne diyebilirim ki Rabbim yardımcın olsun onu da ıslah etsin.
0 oy
(873 puan) tarafından
Keşke böyle adamlardan çocuk yapmasanız herkese yazık oluyor 
0 oy
tarafından
alkol her kötülüğün anasi.ne de olsa kafasi güzel takilmayin bence .ama bırakması icin mücadele edin guzel guzel

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 492 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Ben geldm (1,761 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 512 göst.
26 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde meraklı taze:) (822 puan) tarafından soruldu

385,103 soru

11,517,300 cevap

35,176 kullanıcı

...