0 oy
335 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,366 puan) tarafından
Kızlar her bayramda birsey aliyormusunuz ya? Ben hiç almıyorum düğünden düğüne belki birde arada hoşuma gidin birsey olursa parama göre hareket ederim ama her bayram almam 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Almam umursamam yenı varsa gıyerım tamamdır ısraf sevmem kndımde de cocugumda da boyle gerektıgı kadar hersey dolabımda bı kıyafet eskıyecek ordan cıkarmıcam onu atıp yada bırıne vermek ıcın anca o zaman gıder yenısını alırım yerıne cunku tam yeteri kadardır ne eksık ne fazla
(2,366 puan) tarafından
Aynen öyle Bnd öyle düşünüyorum kendimede çocuklarda lazımsa öyle aliyorum
tarafından
bayram vs ıcın ozellıkle bısı almak sacma gelıyor bana bır yaza bırde kısa girerken kndıme de ogluma da eksık listesi yaparım bır ay onunkılerı bır ay kndımı kileri alırım olur biter yaz boyu atıyorum 3 sortu var 3 daha aldım 2 esofman var 3 daha aldım gibi gibi eskıyenın kuculenın yerine yenisi koyarım sadece geriye giymeye pantolon gomlek tarzı yenı bı takımı olsa da yeterlı benım ıcın kndımde de boyle bu
(2,366 puan) tarafından
Aynen o tarz şeyler zaten sık sık kullanılmıyor eskimiyor ccouk için durgunluk bayramliklar ara ara kullanılıyor yeni kaliyor
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Alırım hem kendime hem çocuklara sadce iki defa doğumum bayrama geldi almadım o kadar ben yemeyince yiyenler çok oluyor o yüzden 
(2,366 puan) tarafından
Nsjjddjd afiyet olsun ozmn, varsa durum aslında   esin de karışmıyorsa al tabi
(2,501 puan) tarafından
Söyleniyor ama boş ☺️
(2,366 puan) tarafından
Jsjjs
0 oy
(1,405 puan) tarafından
kızıma alırım benimde arada nadir kendimi kasmam
(2,366 puan) tarafından
Benim iki kız olunca birinciden çok şey var onlarda çoğunlukla çorap k. Çorap çok ihtiyaç oluyor birde kesinlikle toka elbiseye uygun okdr bende öyle sıkıntı etmem giyerim bıseyler temiz ise söküğü birsey yoksa tammdir
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bende her bayram kendime bir şey almam evlatlarıma olsun yeter onların yüzü gülünce benim bütün dünyam çiçek açıyor her mevsim bahar oluyor ")
(2,366 puan) tarafından
RABBIM sana bağışlasın evlatlairni
(4,426 puan) tarafından
Amin cümlemizin evladını inşallah canım ")
0 oy
tarafından
Alırım, çocukluktan kalan alışkanlık belki de. Ama bayramlarda yeni kıyafet giymeyi severim ben.
(2,366 puan) tarafından
Aslında evet ya ne güzel birsey insana belkide daha hevesli oluyordur
tarafından
Bilmiyorum ama bayram özeni, yeni kıyafet giyme, bayram kahvaltısı kalabalık şekilde. Bunlar benim için önemli. :)
(2,366 puan) tarafından
Nü güzel, umarım güzel geçer bayraminz
tarafından
Hepimizin güzel bayramları olsun.
0 oy
(2,801 puan) tarafından
İhtiyaç varsa alıyorum Ramazan Bayramı'nda kıyafet ihtiyacımız vardı aldım bu bayram almayacam
(2,366 puan) tarafından
Yani ihtiyaç varsa tabiki ama  kimisi her bayramda alıyorlar mereka etim Bi benmi almıyorum snns
0 oy
tarafından
Kendime almıyorum ya öyle bayram için. Bazen denk geliyor alıyorum bayramda da giyerim diyorum. 

Oğluma her bayram alınıyor ya annemler aliyor ya görümcem alıyor . Cici diye seviniyor 
(2,366 puan) tarafından
Sjjsje ah kuzum benim ne guzel
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Kizima aldim ama kendime bişey almadim. Almasamda olur. 
(2,366 puan) tarafından
Ah biz anneler
0 oy
tarafından
Yok almam          
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben kızımada kendime de alırım her bi yere gittiğimde begendigim şeyi alırım çok severim kıyafet ayakkabı çanta almayı değişik değişik giyinmeyi :))
(2,366 puan) tarafından
Para var huzur var jsjdjdj
(1,013 puan) tarafından
Var Allah'a şükür Allah'ım herkese versin
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Genelde kndime al asamda çpcuklara alırım ama bu bayram çocuklarada almıcam onlarn da var bnimde var evden ayarlıcam
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Alırdım taakii bu bayrama kadar 

Düğünler okadar cok ki anca dugunlere yetisebiliyoruz almiycam bu bayram :angry:

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 219 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 573 göst.
21 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 338 göst.