0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (456 puan) tarafından
Eltim ile kaynanam altlı üstlü oturuyolar ben 10 dakikalık mesafedeyim arabayla 2 çocugu var eltimin sürekli onun bebelerine bakar dışarlarda gezdirir her gelen satıcıdan veya bi çarşıya gitsn eltime bişeyler alır giysi tencere tava falan onun bebelerine sürekli bişeyler alır benim 1 tane oglum var onun 2 kızı var geçen ikisine ayakkabı almış benimkini ayırmış eltime bugün krep tavası geçen kızartma tenceresi her hafta bişey alıyor bana aldıgını görmedim benden masa örtüsü alıver şunu alıver der oglumu seviyolar ama bilmiyorum ben mi alınıyorum eşime diyorum naparsa yapsın boşver diyo onun bebelerine bakar o işini tutar eder 

7 Cevaplar

0 oy
(660 puan) tarafından
Kaynananın işi oluncada o yapsın boşver onun alacağı ayakkabıya kalmadı senin çocuğun eşin alsın sana mesafeni koy 
(456 puan) tarafından
Öyle diyorum canım bende insan ister istemez alınıyor ya
(660 puan) tarafından
Boşver hiç takma
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
ayrımcılik yapiyor canim ama yapacak bisey yok  
(456 puan) tarafından
Öyle diyorum bende kuzum da insan acaba demeden edemiyor
(6,827 puan) tarafından
benimkide oyle bi isi falan olursa esime diypr esim bana bende banane benim cocuklarim telefon ustune telefon etmiyor ya bana bunu al sunu al diye kimin cocugunun gonlunu gorup kime coxuk buyutuyosa o yapsin diyotum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Amannn deli sikintisi gelmesinde hayrida sorda dursun 
(456 puan) tarafından
İnsan ister istemez alınıyor canım
(6,053 puan) tarafından
Ben olsam bende alinirim canim haklisin ama boswer gormezden gel o dibinde ya belkide ondn bu kadar cok yapiyordur
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Altlı üstlü oturduğu için muhtemelen keseleri birdir. Veya oğlu annesine para veriyordur o da harcamayı gelinine bişeyler alıyor olabilir.
(456 puan) tarafından
Hayır kaynatamdan çıkıyor oglu kendine alıyo sadece keseleri bir değil malesef sebze meyve alışverişi olarak bana alırlar almazlar diyemem ama kaynanam her hafta eltime tencere tava mutlaka bişi alıyor en kötü terlik falan
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eğer arada problem yoksa genelde en yakın olana yapılıyor canım şöyle bi şey var yakın olunca sende yapıyorsun zaten yani biz aynı sitede oturuyoruz markete falan gidince söyler lazımsa alıp bırakayım der ama bende onun işlerine koştururum yemek yapar pasta kek kurabiye tatlı yapınca mutlaka gönderirim ben çocuktan koşturmasam bile biz yakın olduğumuzda eşim koşturur bi şey lazımsa ona derler gelirken al bi yere gidilecekse eşime derler götür diye çoğu akrabalara beraber gider beraber geliriz dipdibeyiz giderken biz gidiyoruz gelmek ister misiniz deriz mutlaka karşılıklıdır mutlaka eğer iki tarafta da problem yoksa 
(456 puan) tarafından
Problemimiz yok ben pasta börek yapar getirieim eşimden gönderirrim o evleneli 5 sene ben evleneli 3 sene oldu alışveriş olarak kaynatam alır banada eşimi de ararlar bizde deriz bi yere gitcekse gidelim yada bişey alcaksa eşim götürür ama böyle yapıyor eltimin yemeklerine kadar yapıyor yani onu sıkıntı etmiyorum yeri geliyor eltimin evini temizliyor eltim kaynananmın evinde hiç. İş tutmaz bulaşıkları bile lavaboya koyar iner
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Amaan banada kimse bisey almasın bendende bisey beklemesinler daha mutlu olurum en basiti beraber disarkeyken birsey alsa ufak tefek esim yok anne bosver dedi mesela hemen onlarda bize bakicak diyo bu beklentiyle birseyler yapacağına yapmasin daha iyi
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Keşke seni de düşünse ama düşünmeyen insana da bana niye almiyorsun diyemezsin ki. Bir de onlar surekli birlikte olduğu için büyük ihtimalle daha farklı bir ilişkileri vardır.eltin onun işine koşar kaynanan bebeğine bakar içli dışlı olurlar. Bence hiç oralı olma. Benim babannem bizimle yaşardı yengemlerle aynı apartmanda olmamıza rağmen bizi ve annemi bi başka benimserdi. Bu olagan bir durum aslında.
(456 puan) tarafından
Eltim onun işine pek koşmaz canım

İlgili bir soru bulunamadı

379,940 soru

11,373,829 cevap

34,856 kullanıcı

...