0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Kizim 28 aylik 2 yasinda memeden kestim ve oglenleri biberonla uyutmaya basladim simdi cok zor uyuyor dire itor kesmeyi dusunuyorum birsuru sut iciyor uyumak icin suan 3. Biberonu iciyor ama suyla karistiriyorum cok sut zararli diye . Disleri curumeye basladi simdiden bide bugun sabah 6 bucukta kalkti o zamandan beri ayakta uyutmaya calisiyorum direniyo bende kiziyoeum uyumuyo diye bagiriyorum hatta sonra uyuyunca vicdan azabi cekiyorum en iyisi kesmek oglen uykusunu sabah gec kalkiyodu bir zamanlar 10 da felan yine oyle gec kalksa oglen uykusuna ihtiyaci olmaz diye dusunuyorum 1 den 5 e kadarda krese gider aksamda erkenden yatar simdi 9 da krese gidiyo 1 de geliyo gelince 3 saat uyutmaya calisiyorum kızıyorum cocuga en iyisi kesmek degilmi oglen uykusunu simdiye kadar uyudu zaten napiyim uyumuyo yipraniyorum uyutcam fiye cok sut iciyor disleri kahverengilesti hep 

5 Cevaplar

0 oy
(14,045 puan) tarafından
Oğlumda süt içmeden uyumazdi bıraktirdim geç kaldım bende biliyorum ama şuan kurtarmaya çalışıyoruz dişlerini o sütü bıraktir sonra baktın uyumuyor bırak uyutma 28 ay küçük değil artık düzene girmiş olması gerekiyordu demek ki sevmiyor bide uyutma bakalım o zaman ne yapacak 
(572 puan) tarafından
Kac ay icti süt bizimki 24 aylikken basladi suan 28 kahverengilesti hep gec kalmadik degilmi ya sonucta 4 ay felan icti oncesinde anne sutu iciyodu kesicem oglen uyumasini napiyim
(14,045 puan) tarafından
Lekelenme başlamış canım sende geç kalmışsın
(572 puan) tarafından
Firvaliyorum hergun dislerini bazen gidiyor lekeler sutu vermiycemya gider diye dusunuyorum bazen gidiyor cunku
-Reklam-
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Oglum 29 aylık ve hala öğlen uyumazsa cok huysuz 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
3 yaşına kadar aksatmadan uyudu. Şimdi bi yere gitsek ya da biri bize gelse uyumuyor. Ama biz bizdeyken yine uyutuyorum. 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bu uykudan ne çektik bee
0 oy
tarafından
Benim kız 3 yaş öğle uyumazsa akşamüstü huysuzlaşıyor erken uyuyor akşam.bu sefer gece uyanır dengesi şaşıyor..sabah çok erken uyanırsa 1 gibi uyuturum.sabah 8 gibi kalkıyor ise 2 de uyuturum akşam da 10dan sonra kendiliğinden uyur.büyük kızı öğlende okula getir yaparken uyuyakılırdı arabasında.halen öğle uykusuna ihtiyacı var..süt konusunda bilgim yok cnm benimkiler hiç biberon kullanmadı 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 162 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 234 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde BegumY (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zeyneppp (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu

383,021 soru

11,465,259 cevap

35,064 kullanıcı