0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Selamün aleyküm kızlar kısa kesiecm hemen oğlum 2 aylık bugün 3 aşı yapıldı şimdiye kadar bir şeyi yoktu ateşi ve hiysuzlugu şimdi başladı aşırı derecede catlayana kadar ağlıyor evde calbol da bitmiş onun yerine parol var eczacı verilebilir demiş eşime ölçeğinin söylemeyi unutmus ne kadar verebilirim ? Bir çay kaşığı kafi mi ?

11 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından

En İyi Cevap
Sağolun kızlar benim oğlan pek durmuyor cevap veremeyen daha kirilmayin dönücem sonra inşallah Allah razı olsun ♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Yeter bence fazla verme bide geçen biri yazmıştı bı zararı yoktur inşallah gül suyunu bezle koltuk altına falan koy diye cok geçmiş olsun Rabbim şifalar versin inşallah ❤️
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(1,995 puan) tarafından
evet bi çay kaşığı 4/6 saat arayla takip et ateşini çok giydirme aşı olan yerlere de çok dokunma canım 
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
(1,995 puan) tarafından
kıyamam benim kide öyle yapmıştı ağlamaktan uyuyamadı son çare battaniyede salladık uyuttuk sonra düşmeye başlamıştı ateşi
(743 puan) tarafından
Benimki de ne uyku ne emmek hiç keyfi yok :(
(1,995 puan) tarafından
geçicek canım bidakilerde öyle olmamıştı bizim
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Parol kullanmadım hiç eczacı kullanabilir dediyse eş değerdir 1 çay kaşığı kâfi sanırım baya küçük çünkü. Şifa olsun 
(743 puan) tarafından
Sağolasın canım
0 oy
(3,230 puan) tarafından
1 çay kaşığı yeterli geçmiş olsun 
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Ben hep alnına ıslak nemli bez koyarım birkaç saate düşerdi ilaç çok nadir verirdim
(743 puan) tarafından
Sağolasın canım ateşide geçtim aşırı huysuz uyuyamiyor emmemiyor jole
tarafından
Toparlar inşallah daha küçükmüş emse iyi gelir aslında.belki emmediği için aç kalıyor huysuzlanıyor yada ateş huysuz yapıyor emmek istemiyor
(743 puan) tarafından
Ateşten dolayı emmek istemiyor canım. Teşekkür ederim
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım ben denemedim ama çok kişiden duydum ayaklarının altına limn sürmek ateşi dusuruyomus diyolar geçmiş olsun inşallah 
(743 puan) tarafından
Denicem canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
1 çay kaşığı vercen canm
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım öyle yaptım
0 oy
tarafından
2 aylık bebeğe nasil bir sise çarpılı bitirdin hic mi yoktu yada bitti mi? Eğer bittiyse bu kadar fazla kullanma arkadaşım durmuyor diye sürekli campo verdi 6 aylıkken bebegin karaciğer enzimleri yüksek cıktı sürekli kontrole gidiyorlar 19 aylık oldu bebek hala campo yasak bebeğe kullanamıyorlar. 

Ateş içinde gül suyu iyi oluyor diye duydum ama ben denemedim 
(743 puan) tarafından
Ben şuana kadar bebeğime hiç ilaç kullanmadım , 25 aylık bir bebeğim daha var onun ki vardı bitmiş i da yoksa bende ilaç taraftarı değilim asla . Teşekkür ederim
0 oy
(2,479 puan) tarafından
37.5 ateş bebek için normal. 38 olunca parol verirsin üzerini aç vücut ateşe alışsın kendi demişti ebe. Ben bi kere verdim ağladığı için ağrısını kessin diye.37.5 geçmedi şükür 
(743 puan) tarafından
Benimki ateşten yırtılırcasina agliyot ve emmiyor ondan bermrk istedim rahatlasın ağrısi hafiflesin diye
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Eczacı verdiyse olur herhalde ama 1 cay kasıgı veriliyor. Hatta ilk aylarda ben onun bile yarısını vermiştim. Canım sakın sirkeli su yapma cok zararalı. 
(743 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun sirkeli suyu hiç yapmıyorum zaten

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 89 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (569 puan) tarafından soruldu