0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından
Kim ne alıyor merak etmiş bulunmaktayım :) 

Borcundan dolayı da maaşıma haciz gelmiş bulunmakta :D ama kapatacağım inşallah :) 

En düşük ne olacak sizce ? 

MEB memur maaşları bilen varmı en düşük ne olur ☺️❤️

11 Cevaplar

+2 oy
(6,017 puan) tarafından

Tamam tamam memursun bu kadar belli etme kendini :D:ermm:

(1,793 puan) tarafından
Ahahahha:) belli etmek için degil gerçekten merak ettiğim için sordum aslında ;)
(10,411 puan) tarafından
Niki hile memuranne ahahah çok tatlii yaa
(1,793 puan) tarafından
Ahahhaah değişim açmışlardı o zaman yapmıştım :) Rabbime şükürler olsun ki nasip de etti ☺️❤️
(10,411 puan) tarafından
Onceni nikin neydi kız taniyomuyum seni
-Reklam-
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Ne borcun  var ki ödemedin mi başkasının  aldığını  ne yapacaksın  sen  bacım ;)

(1,793 puan) tarafından
Kredi borcu . Başkası ne alıyor değil aslında en düşük ne onu öğrenmek amacim
(10,437 puan) tarafından
Kız ben atandım 3.ay oldu tak öğrenim kredisi için maaşa haciz geldi :) sonra ödedim elhamdülillah ama insan hemen mi be diyo :)
(1,793 puan) tarafından
Daha 12 günlük memurum canm bende :) hemen geldi haciz maşallah hizlilar :D
(10,437 puan) tarafından
Oy çiçeği burnunda cidden :) Allah muvaffak etsin. Ödeyecek güç sağlık versin gerisi mühim değil takma canım
(1,793 puan) tarafından
Allah razı olsjn ☺️☺️❤️ oyle canm çok yeni ❤️ aminn inşallah
0 oy
(10,437 puan) tarafından
Ben 10 yıllık öğretmenim geçen ay 6989 yattı bana. Yüzde 40 gelirse 2800 gibi fark edecek. Eşimin de sanırım 7200 dü gecen ay 
(1,461 puan) tarafından
Sakin ol. Hemen saldırmayı ya. Yanlış anlamış olabilirim. Güzel güzel anlatmak varken hemen bnden daha mı iyi bileceksin filan . Hiç yakismiyor
(10,437 puan) tarafından
Anladım. Ben de geçen yıl 15 girdim ilk dönem ikinci dönem 20. Bu sene zaten kreşe bırakmıyorum deyip hem ders hem dyk aldım.
(1,461 puan) tarafından
Bnde iki sene sonra bu dueuma gelirim anca. Bebek çok küçük daha. Hep maaş karşılığı girmeyi planliyorum
(10,437 puan) tarafından
Asıl bunu almaz beni yalancı durumuna çekmektir. Sonuçta ben bir açıklama yapmışım neden aksini iddia edıyorsunuz peki? Vardır bir hikmeti demek daha doğru olmuyor mu? Kaldı ki 10 yıllıksanız vergi dilimi nedir biliyorsunuzdur. Neyse kırmaya kırılmaya gerek yok hocam. Saygılar
(1,461 puan) tarafından
Yalancı durumuna bu kadar kolay mı düşülüyor. Gayet güzel bı şekilde bnde aynı yilligim demişim.  O kadar laf söyleyip sonra neyse ya filan olmaz. Ya hiç bişey dememek lazım ya da karşı cevap verecekse dinlenmeli.  Bnm diceklerim bu kadar.  Kirdiysam kusura bakmayın. Yazdığınız okurum ama uzatmamak için  cevap yazmayacağım saygısızlık olarak algılamayın diye yazıyorum bunu. İyi aksamlar
0 oy
(2,947 puan) tarafından
7 yıllık öğretmenim 6995 aldim gecen ay. 
0 oy
(40 puan) tarafından
Esim mebde çalışıyor canim 7 buçuktu,2900 zam gelecek ek ders hariç 10.400 civarı  oluyor 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
10 yıllık öğretmenim.7300 alıyorum . Temmuzda ne alırız ne kadar bilmiyorum. 
0 oy
tarafından

:)

Memur olduğumu nasıl belli ederim

(13,834 puan) tarafından
Oyle bi amaci neden olsun kiz zaten adi memuranne☺☺
tarafından
Nicki için bu yorumu yaptım zaten ☺☺
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Eşim alıyor şuan 15 milyar o
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Ortalama 7100 falan yatıyor bende merakla bekliyorum ne kadar olacak diye :)
0 oy
(482 puan) tarafından
Full ek ders 9.102 tl alıyorum sozlesmem ekimde kalkicak   temmuzda ne olcak bakalım 
0 oy
tarafından
Borcundan dolayı maaşına haciz geldiyse yakinda soruşturma açılabilir hazır ol buna. Ben izindeyim inan bilmiyorum ☺️
(1,793 puan) tarafından
Helenaaaaa soruşturma ne ? Ne yapmam lazım beni bilgilendirir misin lütfen ?
tarafından
Vergi dairesinden haciz koydularsa sıkıntı olmuyor. Ama normal banka borcundan dolayı icra dosyan varsa memuriyette soruşturma açılıp araştırma yapılıyor. Hani kasten mi yapildi gibisinden. Ceza çıkmaz sadece araştırirlar
(1,793 puan) tarafından
Anladım 5 buçuk TL olan bir kredi borcu ilk maaş 8 inde yatacak zaten kapatacağım bişey olmaz değil mi öyle yaparsam
tarafından
Yok canım olmaz
(1,793 puan) tarafından
Hay Allah razı olsun senden ❤️ valla ya ✨

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 230 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hazall (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy