0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde tarafından
ayda 1 aileme gidiyorum gidince annemin işi bitmez bi turlu yardimda ediyorum hâla iş cikariyor

babamin istekleride bitmiyor erik getir karpuz doğra vs vs anne biraz cikip dolaşalim diyorum babam bagryor mazot yok diye bende hemen hemen gelmiyorumki inanin evde daha rahatim 

kaynanama giderim surekli dizlerini tutuyor her işi benden bekliyor. ama iş parali iş tabi olsun koşa koşa gider

benim kaderimmi nedir hic boyle ailem arayp hadi.piknige gidelim hadi suraya gidelim demezler gittigim heryerde iş beni bekliyo bulaşik beni bekliyo çok bunaldim 2 yasindada oglum var

esim bile şuan evde ama asla cikartp bizi dolaştrmaz hep yorgunum diyor

oglumu b3n oglen 1 saat cikartp getiriyorum geri

ben 23 yasndayim kendimi 40 gbi hissediyorum 3 senelik evliyim hamileyimde

cok bunaldim ya.cok

7 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Cok yumusak yüzlüsün sanirim yüz verme kimseye tavrini koy hizmetcileri misin sen. Sen dur demedikce kimse aciyip temizlik yaptirmayalim diye düsünmez 
tarafından
annem bi an önce bitirsinde cikalim diye ugrasyorum orda ama kaynanam masuz yapyo gun boyu calisiyor haftada 1 gidince dizlerini tutmaya baslyo beni gorunce
-Reklam-
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Valla bende çok bunaliyorum sürekli evdeyiz hergun çocukları parka götürmeye çalıyorum ** hamileyim şuan hastayım kayanama gidince bende önceleri iş bekliyordu şimdi beklemiyor ancak çocuklarıma yetisebiliyorum anneme gidince yardım ediyordum ama artık oda izin vermiyor sen cocuklarinla ilgilen diyor ama annemlere gidince annem çocuklara bakar erkek kardeşlerimle çıkıp gezerim oda yılda en fazla 2 defa gidiyorum uzaklar biraz
tarafından
ne guzel ya beni gezdirennyok hic
0 oy
tarafından

Bı an ben post açmışım zannettim :ermm:  ben çareyi çevre edinmekte buldum canım yada alıyorum kızlarımı geziyorum napiyim kimseden fayda yok

0 oy
(7,106 puan) tarafından
Anamm yaş aynı çocuğumuzun yaşı aynı bahtimiz aynı gel sarılalım :)
0 oy
(7,800 puan) tarafından
Seninle aynı durumdaym
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu yaşta 2 çocuk yapmışsın bunalman çok normal.Tavrını koy kimsenin kolesi değilsin kendine saygılı ol çocuklar büyüsün çalış.
tarafından
sinirliyim hep
(3,895 puan) tarafından
Kendine cok yüklenmişsin cnm. Bak şu an enerjin olabilir ama 2-3 yil sonra bu enerjin tükenecek kendinden örnek veriyorum neredeyse 30 yasindayim 40 yasinda ki kadın bile bnden daha enerjik.
0 oy
(355 puan) tarafından
işten yorgun geliyor se gerçekten ne yapacaksın ki.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 857 göst.
31 Temmuz 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 295 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 406 göst.