0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,719 puan) tarafından

Kızlar iyi geceler.

Bileğinde ya da başka bir bölge de sıvı artışı yaşayan var mı ne yaptınız nasıl tedavi oldunuz.

Şuan ağrıdan mahvoldum çok fena ağrıyor bileğim kıpırdatamıyorum.

İlk 3 sene önce olmuştu bir kaç aydır tekrar başladı. Doktor ilaç krem ve bu bilekliği vermişti bunu takınca biraz rahatlıyor demirli olduğu için sabit kalıyor bileğim.

Şuan randevu bulamıyorum acilde de birşey yaparlar mı bilmiyorum. Bilgisi olan varsa yazsın lütfenn.

image

8 Cevaplar

0 oy
(2,719 puan) tarafından

Yok mu hiç yaşayan :(

-Reklam-
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Geçmiş olsun❤️

Hiç bilgim yok.Post üste çıksın 
(2,719 puan) tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
tarafından
İnşallah ameliyata kadar gitmez canım genelde ilaçlar sonuç vermediğinde ameliyat deniliyor yengem de annem de yaşadı yengeminki sinirlerle de alakalı olduğu için ameliyat oldu anneminkini şırınga ile çektiler düzeldi şimdi. Geçmiş olsun
(2,719 puan) tarafından
Sağol canım ya bilmiyorum ama çok kötü ağrıyor :/
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Ben yaşadım. Sol elimdi benimde. İlaç ve bileklik verdi ve buz koymamı söyledi saat başı ama ben 2-3 saatte bir koydum. Öyle öyle geçti. Fena ağrıyordu, geçmiş olsun... 
(2,719 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. İlk olduğu zaman benim de o şekilde geçmişti şimdi tekrar başladı malesef.
0 oy
(13,717 puan) tarafından

Sulandi mi bileğin :D

(2,719 puan) tarafından
Bırak peşimii merveeee :D
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Yani benimki sıvı artışımıydı bilmiyorum ama bileğimdeki kemiğimde iltihaplanma vardı kortizonlu iğne vurdular oraya sonra geçti
(2,719 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakalım randevu bulursam gideceğim tekrar
0 oy
tarafından
Kuzenim ameliyat oldu 4 kere tekrarlandı onunkini hep sıvıyı aldırlar elinden en sonunda ameliyatla aldırlar rahatladı kardeşime de aynısı oldu hastaneye gittik icnde ki sıvıyı aldı doktor 2 sene oldu çok şükür tekrar etmedi ama acısı resmen kardeşimi aglatiyordu 
(2,719 puan) tarafından
Evet evett çok fena bir ağrı muhtemelen benim de tekrarladı randevu bulabilirsem gideceğim tekrar
tarafından
Bence doktor kabul ederse ameliyat de ama oda 1 ay falan ağrısı oluyor elini kullanamıyorsun o elinle ağır hiç bir şey taşıyamazsın bide ameliyat izi çok çok belli oluyor dikişleri yani
(2,719 puan) tarafından
İzini geçtim canım da 2 yaşında hala kucak isteyen bir oğlum var ama bakalım tabi mecbursa olacağım.
0 oy
(52 puan) tarafından
Kremle birlikte oraya sürekli masaj yap faydası olur inşallah Allah şifa versin
(2,719 puan) tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde OzleMuhammed (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
0 oy
6 cevap 89 göst.
5 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,372 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...