0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
Suyum fazlaymis doktor bütün olumsuzlukları söyledi çok korkuyorum suyu fazla olanlar neler yasadiniz acaba 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
 Sağlıkla kucağına  alırsın insallah  canım ben bilmiyorum  bilen vardır ilaki
(17 puan) tarafından
Çok saolun inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
ablamın öyleydi 

35 haftalık doğum yaptı cnm 

fazla fazla hareket etme bol bol dinlen kaç haftadasın
(17 puan) tarafından
28 haftalık canım kimiside yuruyus yap bol bol diyor
(1,995 puan) tarafından
ablam çok aktifti geziyodu sürekli
bilsem yatarrım diyo
sağlıkla al kucağına canım inşallah
(17 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağol
0 oy
(3,377 puan) tarafından
3 sene önce doğdu maşallahı var ☺️

Suyum fazlaydı sadece erken doğum riski vardı 33 te hastaneye yattım 36+4 de 3010 kg doğdu

Kötü düşünme inşallah sağ Salim kucağına alırsın 
(17 puan) tarafından
İnşallah çok sagolun. Kaç haftalıkken bildiler suyunuzun fazla olduğunu sekerinizde varmiydi
(3,377 puan) tarafından
ben o zaman detaylı ultrasona geç gitmiştim 28 te o zaman söyledi doktor hastaneye yattığım sırada çok az şeker var dediler ama abartılacak derecede değildi
0 oy
tarafından
Canım şeker ya da böbrek problemin var mı
(17 puan) tarafından
Yok cnm
tarafından
Canım ilk defa böyle bir şey söylediyse doktorun ya ultrasonda bir problem olmuş olabilir ya da kendiliğinden bir durum ise zamanla dengelenir su tüketimin ve beslenmen güzel demek ki. Eğer bir rahatsızlığa bağlı su artışı varsa olumsuz ihtimallerden bahsedilebilir ama kensiliğindense korkma Allahın izni ile sapasağlam doğar annesi. Bu arada sorum ile üzdüysem hakkını helal et canım
0 oy
(414 puan) tarafından
38+5  de dogum yaptim suyum fazlaydi 3 bucuk kilo dogdu 1 hafta kuvezde kaldi oda kordon dolandigi icin birtanem iyi dusun iyi olsun sağlıkla kucagina al InsALLAH ❤
0 oy
tarafından
Benim suyum fazlaydı doktor baya korkutmuştu  beni ama Allah şükür bisey olmadı yani kordon sarkması dışında bi tehlike yok diye biliyorum ama oda tabi tehlikeli ben bunları hiç kafama takmadm sende yapama 
(17 puan) tarafından
Kaçıncı haftada dediler acaba fazla diye
tarafından
37 galiba ama bebem 40. Haftada geldi şükürler olsun inşallah sizde de bisey cikmaz
(17 puan) tarafından
İnşallah ben daha 28 haftalık hamileyim karnım çok sert taş gibi
tarafından
Canm gönlünü ferah tut inşallah sağlıkla gelir minik kuş
0 oy
(755 puan) tarafından
Benim 34 haftadan sonra yükselmeye başladı canım tam 39 haftalıkken 5 santim açılma ile hastaneye yattım aynı gün sezaryen oldum bebeğim kanaldan yukarı çıktı 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Benimki fazlaydı sınırdaydı ilk kızımın ki valla 40 +2 de zorla doğurttuk az olması beyinfonksiyonlarını etkiler demişti bana Dr çok olmasında sadece erken doğum riski olur dedi ama şükür olmadı 
(17 puan) tarafından
Karnınız sertmiydi buyukmuydu normale göre benimki çok sert ve buyuk
(1,663 puan) tarafından
Evet canım taş gibiydi herkes ikiz diyodu canım ellesem suyum patlar diye korkuyodum
(17 puan) tarafından
Kaç mmydi 28 haftalıkken hatirliyormusunuz
(1,663 puan) tarafından
Yok devlet hastanesiydi mm felan demediler ama doğumda suyumu patlattılar ben sandım bebekte geldi çıktı sonra doktor geldi biraz daha bosalttı zate o an hareket ettikçe giden su neredeyse 10 litre su gitti gibi geldi bana
0 oy
tarafından
Ay yok canım be benim de suyum çoktu valla sezaryen doğum yaptım başka sebepten fis fis diye su sesini ben bile duydum dr dedi ki bu nasıl iş böyle bisey görmedim ama bebeğim saglikliydi
(17 puan) tarafından
Kaçıncı haftada dediler fazla diye birde karnınız çok buyukmuydu sertmiydi
tarafından
Valla 5 aydan itibaren dendi evet karnım son ayda patlıcak gibiydi ve resmen taştı o derece sertti
Ama canını sıkma sağlıkla kucağına alırsın inşallah
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kuzenimin de oleydi 39 haftaya kadar bekletti devlet sağlıklı doğdu sende alirsin sağlıklı insAllah canm
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Eltimin de fazlaydı Dr diyet verdi 

Meyve az yemesini söylemiş 2 hafta sonra kontrole gittiğin de normale düşmüş dedi 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 80 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 162 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melek2834 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 181 göst.

381,026 soru

11,407,109 cevap

34,943 kullanıcı

...