+1 oy
810 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar bundan bi 5 6 ay öncede buraya postalardan açmıştım o zamandan beri içiyordu isler yoğundu felan 2 gün önce yine icmeye başla.bu akşam eve gidiyorum diyip çıkmış dükkandan eşimin yanından esim geldi o gelmedi telefonu da kapalı gerçekten çok yoruldum hem evimizin hem dukkanimizin bereketini kaçırıyor 2 gündür iş olmuyor.ben bu çocuğuma aylardır ayakkabı alamadım evde doğru düzgün yicek bisi yok o parayı içkiye veriyor.Gercejten haram zıkkım olsun .evlenmeden öncede annem içerdi o çektim senelerce en sonunda kaçtım eşime şimdi de kaynanami çekiyorum.yinr bi ara çok içmiştim ona bağırdım ben kendi anneme katlanamadim sana hiç katlanamam benim evladım var ben o ortamda buyudum evladının o ortamda büyümesini istemiyorum diye.alindi icmedi bi süre ama yine başladı gerçekten bunaldım ya 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynanan kac yasinda da kizz ?
(1,946 puan) tarafından
44 45 felan
tarafından
Allah allah  millet iyicee sıyırdı anam
-Reklam-
0 oy
(15,246 puan) tarafından
Allah Allah çok şaşırtıcı. Evleri işleri ayırın bence. 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
e oğlu bişi mi demiyo anasına ya
(1,946 puan) tarafından
Dün huyuna suyuna suyuna gitti bir daha içmesin diye bugün bana söyleniyor onun hakkında yarın anasına da soylenecek ama hiçbiri olmicak yine benim adam da bi degisik
0 oy
(48,704 puan) tarafından
esinin tepkisi nasil
(1,946 puan) tarafından
Bağırıp çağırıyor onun hakkında ama yüzüne bisi demiyor
0 oy
tarafından
Kocası içen kötülük eden duydumda kaynanada Bi başka olsa gerek 
(1,946 puan) tarafından
Ayy gerçekten bunaldım ya ole ortamdan çıktım koca evinde de qyni kucukkende dedem içerdi.pesimi bırakmıyor bu haram şey.Rabbim evlatlarımıza bulaştırmasin
tarafından
Amin canım gerçekten tüm kötülüklerin anası Allah ıslah etsin
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Böyle kaynana da ilk defa gördüm. Belome
(1,505 puan) tarafından
Belome çer belome:D
(4,889 puan) tarafından
Evlerden ırak gibi bişey:))
(1,505 puan) tarafından
Evet canm bizden uzak evlerden ırak aman aman falan deriz o manaya geliyo
0 oy
(888 puan) tarafından
Tövbe bismillah çevremde olmayınca bana çok garip geliyor böyle şeyler Allah ıslah etsin . Seninde yardımcin olsun. Çekmek zorunda değilsin ayırın evleri naparsa yapsın 
(1,946 puan) tarafından
Bi ara onun yüzünden eşimden boşanmak bile istedim o derece ama eşimin şuan kredi borcu vR:(
0 oy
tarafından
Çok tuhafıma gitti. Hiç öyle etrafımda görmediğim icin
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bu kaynanaların derdi nedir ya çeneleri yetmiyormus gibi ayyaş olanlarıda var
(1,946 puan) tarafından
Hem xenesi hem icmesi Rabbım sevdiklerimizle sagligimizla sınamasın.Onu sevmiyorum:) sevdikleriminn arasina girmiyor
(3,551 puan) tarafından
Hahaha keşke benimkide içse. Oturup karşılıklı içeriz. Sjsjsj
0 oy
tarafından
Daha neler göreceğiz bakalım Allah akıl fikir versin o haram illetini olabildiğince uzak tut canım elinden geleni arkana koyma daya sırtını Rabbime uzak tut o zıkkımı evinden iş yerinden
0 oy
(266 puan) tarafından
Bi kadehte sen vur anam :D nolacak ya berektsizdi iyicene bereketsi, olur ev :D birak onlar seni toplasin nasil oluyomus  
0 oy
(13,048 puan) tarafından

Bu gözler burada içen kaynana gördü :ermm:

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ayyaş kaynanada hic cekilmez ayik kafayla bile cekilmiyorlar.
0 oy
(241 puan) tarafından
Eşiniz de içiyor mu Allah bırakırsın bu illeti ona sizi de tebrik ederim bu düşünceniz için 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 68 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 94 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 568 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu

380,406 soru

11,389,862 cevap

34,897 kullanıcı

...