0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (1,580 puan) tarafından

Kizlar popom aciyo diyo bugün hep bu şekilde yaptı 5-6 kere bide kum gibi dagiliyo niyesini bilen bı baksın Allah rızası için bu arada 2 buçuk yasinda

image

3 Cevaplar

0 oy
(116 puan) tarafından
Acaba kurt mu var baktnz mı 
(116 puan) tarafından
Bazen gözüküyor bakınca bazenn içerde kalıyor çkmyor bence didikle. Ay annelik ne zor..
(1,580 puan) tarafından
Uyuttm da bı valla didiklicem napiym içim rahat etsin . Evet çok zor ya hastalığı kakası yok neblm ağlaması flan
(116 puan) tarafından
Evt rabbm yardmcn olsn kaşır gbi de uapablrsn poposunu ne blm ağryor dyorsa belki rahatlatr inş ama bri avı yemşse falan demş o da olablr yda üşütme.
(1,580 puan) tarafından
Sağol . Şehriye çorbası icirdm bugün ama içinde bir gram acı yoktu dha doğrusu eve pul biber bile almıyorum bayadir oyuzden koymadım acı yediği zaman böyle olmuyodu ya terddutte kaldım en çok da kum gibi dağılması tuafima gitti
(116 puan) tarafından
Hm valla canm bilemedm inş önemli bşey değldr de yarn geçer inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Canım acı bişey yedimi çocuğun genelde acı yiyince böyle olur kaka , ya da midesini bozacak bişey yediyse bu kaka normal sadece usutmus gibi kaka asitli olunca popo deliği acır 
(1,580 puan) tarafından
Acı bişey yemedi usuttuyse olur dimi böyle bide kum gibi dagiliyo ıslak mendille ekleyince şimdide mama icirdim geri çıkardı onu anlamadmm noldgunu ya
(1,024 puan) tarafından
Usutmus canım ozmn ,bizde bile oluyor mideyi bozacagimiz zaman karnimiz ağrır kaka çıkarken affedersin hep acır orası yani asitli olduğu için bunun sonu ishal yani takip et sen yine bana nromal geldi
(1,580 puan) tarafından
Dün karnım agriyo demsti bugün böyle kaka yaptı bizim evimizin kapısının onu beton oralarda çorapla gezdi hep ayakkabı giydiremedm oyuzden de usutmus olabilir dimi ama en fazla 1 saat durdu bir saati gecmemstr
(1,024 puan) tarafından
Usutmus canım bebiş
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Acı bişe mi yedi acaba kakası çok anormal gelmedi
(1,580 puan) tarafından
Acı yemedi süt iciriyorum bide şehriye çorbası vermstm saatler önce ondada acı yoktu bugündür ki hep böyle yaptı ekleyince de kakası dagliyo kum gibi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 248 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 414 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aranizdanbirii (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 311 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra2345 (176 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...